2906
2018
fotoğraf baskılı gergi tavan, saten gergi tavan, kumaş gergi tavan, foto baskılı gergi tavan, resim baskılı gergi tavan, gergi tavan kumaşı

Fotoğraf Baskısı ile Kumaş Gergi Tavan Modelleri

Fotoğraf Baskı Gergi Tavan

Fotoğraf baskısı ile gergi tavan tasarımı, en sofistike müşterileri bile şaşırtabilir. Böylesine sade bir dekorasyon, odayı tamamen değiştirebilir ve iç mekanı gerçekten eşsiz kılar. Resim, boyaların parlaklığını yıllarca korur, yüzey temizliği kolaydır ve orijinal çekiciliğini kaybetmez. Kumaş gergi tavan kullanılarak, uv baskılı gergi tavan, mat gergi tavan saten gergi tavan dokuları üzerinde harikalar yaratılabilir. Bir gergi tavanın mükemmeliğini yakalaması için kaliteli gergi tavan malzemesi ve uzmanlar tarafından yapılacak gergi tavan montajı şarttır.

Fotoğraf Baskısı ile Kumaş Gergi Tavan Modelleri

Kumaş Gergi Tavan

Diğer hizmetler arasında "Albayrak Gergi Tavan" şirketi olarak desen ile kumaş gergi tavanlar sunuyor. Son zamanlarda evlerin ve dairelerin gergi tavan ile dekorasyonda artan popülaritesi zevk insanları memnun ediyor. Kumaş gergi tavanlarda fotoğraf baskısı, müşterinin herhangi bir isteğine uygun olarak şaşırtıcı iç mekanlar yaratmanıza olanak tanır. Sadece odanızın tarzına göre bir kroki seçmeniz gerekecek ve uzmanlarımız fototape üzerinde kararlaştırılan zamanda hazırlanacak ve sizin için uygun bir zamanda profesyonel düzenleme yapacaktır.

Seçtiğiniz resmin sadece iç baskı için tasarlanmış özel bir geniş format yazıcı kullanarak tuvale uygulanması gerekir. Çizim olarak, fotoğraf galerimizden veya sizin tarafınızdan sağlanan fotoğraftan çizimlerden birini seçebilirsiniz. Gergi tavanlar, en sevdiğiniz sanatçının, soyut çizimlerin, doğa resimlerinin veya saray duvar resimlerinin, görüntülerinden birini sergileyebilir. Gergi tavanındaki dikişlerin olmaması, ayrıntıları doğru bir şekilde iletmenize ve kusursuz bir iş çıkarmanıza olanak tanır. Stüdyonuzun veya evinizin moda ve özgün tasarımı, konuklar ve aile tarafından takdir edilecektir.

Fotoğraf Baskısı ile Kumaş Gergi Tavan Modelleri

Fotoğraf baskısı ile tavanı gerdirmek kolaydır:

Birinci adım. Fotoğraf galerimizden beğendiğiniz resmi seçmeniz gerekiyor . Teknolojik haritalara ayrılmış, farklı konular için çok çeşitli hazır görüntüler sunuyoruz. Bu resim koleksiyonu, müşteriler için en ilgi çekici konularla sürekli olarak güncellenir. Bize kaliteli imajınızı elektronik olarak da verebilirsiniz. Bunu yapmak için, bir düzen dosyası hazırlamanız gerekir (vektör formatında görüntü - görüntü aramak için internet sitemizi kullanabilir veya farklı kaynaklardan görüntüler elde edebilirsiniz.

İkinci adım. Uzmanlarımızla telefonla iletişim kurun ve sipariş verin. Tasarımcılar, çizimlerinizi doğru büyüklükte ve formatta gergi tavanlara baskı için işleyecek ve hazırlayacaklardır;

Üçüncü adım. Tuval hazır olduğunda, sizinle iletişime geçer, teslimatını ve kurulumunu sizin için uygun bir zamanda gerçekleştiririz.