Whatsapp

Gergi Tavan Modelleri 2022

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

En güzel gergi tavan modelleri 2022 yılının desenleri, Albayrak gergi tavan olarak sizler için hazırlanmıştır. Yüksek çözünürlük ve son trend gergi tavanlarımız müşterilerimizin hizmetindedir. 

Ev dekorasyonunda en önemli adımlardan biri tavan tasarımı oluşturmaktır . Doğru seçilmiş bir gergi tavan kaplaması, sadece iç mekanı olumlu bir şekilde tamamlamak ve vurgulamakla kalmaz, aynı zamanda aydınlatma armatürlerini rasyonel olarak yerleştirmenin yanı sıra düzensizlikleri ve kusurları gizlemeye de yardımcı olur.

Gergi tavanlar popülerliğini kaybetmiyor ve tasarımcılar yeni ve ilginç tasarımlarla bizi memnun etmeye devam ediyor. Bu tip tavan kaplamasının çeşitliliği arasında birkaç tip ayırt edilebilir. Öne çıkan tiplerden biri, biri avantajlı bir kontrast için arka plan görevi gören iki veya daha fazla gerilmiş panelden yapılmış oymalı tavanlardır.

Aydınlatma cihazları olarak, sıra dışı desenleri vurgulamak için arkadan aydınlatma veya LED şerit kullanırlar. Ayrıca modern bir tarzda iç mekana mükemmel uyum sağlayacak 3 boyutlu efektli gergi tavanları da vurgulayabilirsiniz. Buradaki ana şey, dengeyi korumak ve iç mekanı cam, karartılmış ve parlak yüzeylerle seyreltmektir.

Gergi Tavan Modelleri 2022 Gergi Tavan Modelleri 2022 Gergi Tavan Modelleri 2022 Gergi Tavan Modelleri 2022 Gergi Tavan Modelleri 2022 Gergi Tavan Modelleri 2022 Gergi Tavan Modelleri 2022 Gergi Tavan Modelleri 2022 Gergi Tavan Modelleri 2022 Gergi Tavan Modelleri 2022 Gergi Tavan Modelleri 2022

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA