0106
2018
gergi tavan, germe tavan, streç tavan, balıkesir gergi tavan, gergi tavan model, gergi tavan malzeme, kumaş gergi tavan, pvc gergi tavan, barrisol, m2 fiyat.

Gergi Tavan Montajı Kurulumu Balıkesir

Gergi tavan; Albayrak gergi tavan olarak siz değerli müşterilerimze, gergi tavan malzeme, gergi tavan montaj, gergi tavan bakım, gergi tavan kurulum, gergi tavan m2 fiyat hizmetlerini uygun fiyat ve kaliteli işçilik güvencesiyle gerçekleştirmekteyiz. Firmamız bünyesinde mat gergi tavan, lake gergi tavan, saten gergi tavan, şeffaf gergi tavan dokuları ile elde ettiğimiz sınır sız gergi tavan modelleri ve gergi tavan renk seçenekleriyle hayallerinizi süslüyoruz.

Gergi Tavan Kurulumu - Montajı

Gergi tavan, tavanın altındaki odanın perimetresi ile plastik veya alüminyum profillere sabitlenmiş bir PVC film veya PVC ile özel bir kumaştan yapılmış bir tekstilin kullanımıyla inşa edilen bir asma tavandır. mükemmel pürüzsüz ve parlak bir yüzey yaratmak için ideal bir çözümdür.

Kurulum süresi.35 metrekarelik dairenin gergin tavana standart kurulumu iki kişilik bir ekip gerektirir. Kurulum süresi 4-5 saattir. Sadece 4 - 5 saatlerde daireniz mükemmel düz tavanlara ve özel tasarıma sahip olacaktır. Örneğin, gergin tavanın, alçıpan tavanların montajı ile karşılaştırılması, 10 kat daha hızlıdır. Yapının ve plakaların pladur yapıştırılması, yapıştırılması, zımparalanması ve boyanması en az 5 gün - 40 saat (günde 8 saat) sürecektir.

Kurulum işlemi çok temiz. Gerilen çatı, bir tadilatın son aşamasında kurulur ve kurulum sırasında inşaat atıkları üretilmez. Bir başka büyük avantaj da, bu meclisin mobilyalı bir dairede yapılabilmesidir, tek şart odanın çevresini boşaltmak ve mobilyaları bir kumaşla kaplamaktır. Çünkü odanın yüksek sıcaklığı nedeniyle hasar görebilirler.

Gergi tavanlar görsel olarak odanın boyutunu arttırır. Küçük bir alana, koridorda veya küçük bir yatak odasına, hatta banyoya sahip odalarda, parlak streç tavanların döşenmesi tavsiye edilir, çünkü yansıtıcı dokusu sayesinde oda görsel olarak geliştirilir.

Bu tip asma tavanların üçüncü büyük avantajı, ana tavan hasarını gizleme olasılığıdır. (tüm asma tavanlar gibi). Kablolama, havalandırma elemanları ve diğer düzensizlikler gibi tüm sakıncalar kumaşın altında kalacaktır. Bununla birlikte, bir şeyin düzeltilmesi için bir ihtiyaç ortaya çıkarsa, kumaşın sökülmesi 10 dakika içinde gerçekleşir.

Doku geçirimsizliği. Gerilmiş tavan 1 metrekare için 100 litre suya kadar destekleyebilir. Sızıntıyı tespit ettikten sonra (örneğin komşularınızdan), suyu kaldırmak için kurulum şirketine bir çağrı yapmanız yeterlidir. Çatı kaldırılır, su alınır ve daha sonra kumaş tekrar kurulur ve çatı tekrar sizin lehinize olacaktır.

Gergi tavanlar çok uzun servis ömrüne sahiptir. Üretici garantisi 10 ila 15 yıl arasında değişmektedir. Ancak çatı ömrü yaklaşık 50 yıldır. Bu süre boyunca ona hiçbir şey olmayacaktır.

Çevreye duyarlı. Çatı malzemesi, kalite belgelerinin kanıtladığı gibi toksinler, ağır metaller ve diğer zararlı maddeleri içermez.

Kolay bakım gergi tavanlar anti-statiktir, böylece üzerine biriken az miktarda toz normal bir bezle temizlenebilir. Kirli ise, nemli bir süngerle temizleyebilirsiniz ve aseton gibi güçlü kimyasallar kullanmamayı unutmayın.

Çok geniş renk yelpazesi (230'dan fazla renk ve 15 yüzey ). Birçok renk ve dokularla, odanızın özel tarzına uygun olarak, evinizin özel tasarımı için uygun bir rengi kolayca bulabilirsiniz. Gerilmiş bir tavandan yapılabilen formların çeşitliliği katmanlar halinde, dalgalı, baskı hemen hemen her türlü fikri gerçekleştirmeyi sağlar.

Türkiye’de, gergi tavanların çok pahalı olduğuna dair efsaneler vardır. Ama tamamen yanlıştır. Aslında, gergi tavanlar nispeten ucuzdur, özellikle de apartman boyunca bir kerede kurulum yaparsanız.