0507
2017
ayna tavan, gergi tavan, kaplama,tavanda ayna

Ayna tavan,Aynalı Gergi Tavan

Ayna tavan , tavanda ayna Mekanlarınızda, işyerlerinizde, cafelerde, restaouranlarda, son trend dekorasyon aynaları gergi tavan olarak görebilirsiniz. yaptığımız son çalışmalarda müşterilerimizin isteği üzerine tavan ve duvarlara aynalı gergi tavan uygulamaktayız. Mobilyalartınıza uygun renk çerçeve ve geomatrik şekillerle daha şık bir mekana sahip olabilirsiniz.

Yaptığımız bu aynalı gergi tavanda öncelik müşteri memnuniyeti oldu. Salih beyin evine uyguladığımız bu çalışma için ön görüşmeler yapıldı istenilen şekil renk ve desen imalathanede çalışıldı görüşmeler ve kontroller yapıldıktan sonra en fazla yarım günümüzü alacak  montajı gerçekleşti. değerli müşterimizin evinde şık bir görünüm sağlarken ayrıca derin lik katan özelliğiyle ayna dekorasyondaki son trend olarak yerini aldı.

ayna tavan evlerde ve tüm dekorasyon alanlarında baklava şeklinde kesilerek ve model verilerek yapılabilir ve antrelerde yatak odalarında yemek odalarında salonlarda kullanılan ayna tavan tavanlara derinlik ve yeni bir görsellik vermektedir.ayna tavan kaplama etrafına desenli profiller ile şekil verimektedir orta bölümlere avize konabilir ayna tavn kaplamasını villalarınızda evlerinizde ve tüm özel alanlarda kullanabilirsiniz ayna tavan ve gergi tavan modelleri ve fiyatları için mutlaka arayınız.