0406
2018
gergi tavan, germe tavan, gergili tavan, stretch ceiling, gergi tavan montaj, gergi tavan malzeme, gergi tavan fiyat, pvc, polyester, barrisol, gergi tavan model, uv baskı, akustik gergi tavan

Gergi Tavan Akustik Tasarımlar Uşak

Gergi tavan pvc ve kumaş membranların ısıtılıp gerdirilek profillere monte edilmesiyle elde edilen bir asma tavan çeşididir. Gergi tavan gerilmiş tavan, streç tavan, germe tavan, gergi asma tavan stretch ceiling isimleriyle bilinir. Bir gergi tavanın kalitesini; gergi tavan malzemesi, gergi tavan montajı ve gergi tavan için kullanılan ek argümanlar (gergi tavan aydınlatma, gergi tavan tasarımları gergi tavan modelleri) belirler. albayrak gergi tavan olarak sizlere bu makalemizde akustik gergi tavanlardan bahseceğiz. Firmamız bünyesinde akustik gergi tavan modellerimizin yanı sıra led aydınlatmalı gergi tavan, mat gergi tavan, şeffaf gergi tavan, lake gergi tavan, parlak gergi tavan, tekrenkli gergi tavan, tek katmanlı gergi tavan, çok katmanlı gergi tavan, iki renk seviyeli gergi tavan, uv baskılı gergi tavan gibi bir çok gergi tavan modelleri bulunmaktadır. Saydığımız bu gergi tavan modellerine bir çoğunu eklemek mümkün gergi tavanda modeller sizin hayellerinizle sınırlıdır.  Sizlerde gergi tavan uygulamasına kara verirseniz bir telefon kadar uzağınızdayız.

Gergi Tavan Akustik Tasarımlar 

Albayrak Gergi Tavan akustik, yansıtıcı yüzeylerin ses hasarının kaynaklarını ele alır. Kamusal alanların (restoranlar, bekleme salonları, ofisler) ve yeni yapıların “katedral” etkisinden kaçınmak için zarif bir akustik tavan sistemi geliştirdik. Birinci emici tabaka ve bir mikro kumaş kaygan bir yönü ile, akustik gergi tavan çözüm tasarımı elde edilir.

Tavan neden akustik olarak tedavi edilir? Halka açık alanlarda veya geniş oturma odalarında, tavan genellikle en büyük yüzeydir. Çünkü ses yansımalarının en büyük kaynağıdır. Beton ya da alçı levha üzerinde süzülen bir ses, kulağa geri dönen kalitesiz bir sestir. Bu bölümün fonik tedavisi gürültülü odalarda bulunan yankıyı önler.

Akustik gergin tavanlarımız sayesinde estetik ile ses performanslarını birleştirir. Albayrak akustik gergi tavan, hiç şüphesiz, en zarif çözümdür ve rezonant yüzeylerin akustik tedavisi için tasarlanmıştır. Artık estetik ve performans arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz.