3103
2016
gergi tavan, malzeme, sipariş,fitil, profil, modül led, istanbul,izmir,ankara,bursa,adana,gaziantep,samsun,ordu, sivas

Gergi tavan malzeme siparişi için arayınız.

Albayrak gergi tavan hizmetleri olarak en uygun fiyatlara gergi tavan malzemelerini tedarik ediyoruz. Gergi tavan  imalat merkezimizde fitil dahil profilleri en uygun fiyata ve en hızlı bir şekilde aynı gün kargoya verip adresinize gönderiyoruz. Gergi tavan mebranından tutunda, modül ledlerine kadar gergi tavan fitil ve profillerinin tamamını bizati firmamız tarafından hazırlanarak kırılmayacak ve yıpranmayacak bir şekilde Türkiyenin dört bir yanına gönderiyoruz.

Modern teknolojiler ve dekorasyon malzemeleri ile en şaşırtıcı ve olağanüstü iç mekanı yaratmak daha kolay hale geliyor. Basit bir şeffaf duvar paneli, oda tasarımınızda bir oyun değiştirici olabilir. Gergi tavan, konut alanlarında (yatak odaları, oturma odaları, mutfak, koridorlar, vb.) Ve ticari binalarda (restoranlar, oteller, ofisler, hastaneler) benzersiz bir iç tasarım ve atmosfer yaratmak için sürdürülebilir, çevre dostu , uygun fiyatlı ve yenilikçi bir malzemedir . , vb.).eleneksel kumaş dekorasyon malzemelerine (sıva, alçıpan, ahşap, mermer, vb.) Mükemmel bir alternatif olan, hem kumaş hem de film için bir dizi Gergi malzeme sunmaktadır. Germe tavanlar ayrıca akustik arıtma ve aydınlatma tasarımı amacıyla da kullanılabilir.

Malzememizin çok yönlülüğü, yenilikçi tasarım çözümleri yaratmamızı sağlar ve kalifiye uzmanlarımız tarafından yapılan kurulum , yeniden yapılanma projenizi hızlı ve sorunsuz bir hale getirir. Gergi tavanlar, sofistike bir aydınlatma sistemi kurmak , bir odanın görsel alanını değiştirmek ve şekil, renk, doku ve stilin cesur fikirlerini getirmek isteyen insanlar için ideal bir çözümdür ; sadece bir tavan süslemek için basit ama güzel bir yol arayanlar için.