1703
2018
gergi tavan,led panel, banyo, oturma odası,murfak, koridor,yatak odası

Her Odaya Özel Led Panelli Gergi Tavanlar

Led panelli gergi tavanlar artık sadece trend değil. Led teknolojisiyle birlikte uygulanan gergi tavanlar başlangıçta ticari ofis ve lüks mekanlar da kullanıldı. Günümüzde ise led panelli gergi tavanlar özel hane halkına ve çok özel gereksinimlere kadar ulaştı. Artık evimizin her alanında kullanılan led panelli gergi tavanlar evlerinize modern ve şık bir görüntü sağlayacaktır. 

Oturma alanında gergi tavanlar

Yaşam alanınızda, genellikle tavana gergi tavanlar uygulayabilirsiniz - ancak duvarlarınızı da bunlarla süsleyebilirsiniz. Yaklaşık 130 renk ve yaklaşık 12 yüzey yapısı arasında seçim yapabilirsiniz. Montaj yaparken, görünür veya görünmez bir ek seçebilirsiniz. Aydınlatma spotları, led panel veya avize kurulumu kolayca yapılabilir.

Banyoda gergi tavanlar

Özellikle banyolarda gergi tavan ile tamamen yeni bir ruh hali oluşturulabilir. Uzayı yansıtıcı bir gergi tavanla genişletin veya motifli gergi tavanlar kullanın veya tamamen yeni bir görünüm oluşturmak için farklı renk ve gergi tavanın yüzey tipleri ile oynayın.

Mutfakta gergi tavanlar

Mutfağınızdaki gergi tavan ile sadece ev kadınlarına ilham veremezsiniz. Özel özellikleri sayesinde -% 95 antistatik, yıkanabilir, suya dayanıklı ve astımlılara uygundur. Her türlü odaya montaj için bir gergi tavan modeli mevcuttur.

Yatak odasında gergi tavanlar

Rahatsız edici çatlaklar, tavan kirişleri veya "güzel eski ahşap tavan" geçmişte kaldı. Dolapları temizlemeden ya da mobilyalarınızı uzaklaşmadan bir gün sonra, yatak odanızda yeni bir tavan görünümünüz var.

Koridor alanında gergi tavanlar

Ayrıca, yeni ve göz alıcı bir tavan manzarasına sahip koridorunuza da zaman ayıramalısınız. Koridorda zaten bir tavan kaplaması mı kurdunuz? Sorun yok. Yeni bir gergi tavan montajı için eski tavan üzerinde bir yıkım gerekli değildir.