0511
2018
otel gergi tavan, oteller için gergi tavan, hotel, motel, gergi tavan

Gergi tavan otel konsepti.

Albayrak gergi tavan olarak bügüne kadar sayısız miktarda teslim edilen proje ler nedeni ile elde ettği bilgi ve tecrübe sayesinde gergi tavanla ilgili otel konsepti oluşturma konusunda çözümler üretmektedir. Otellerde gergi tavan oluşturulmak istenen hertürlü konsepte uygun ürün rengi bulunmaktadır.ürün grubu içerisinde istenen tarz ve renkler bulunmaktadır. Böylelikle otel içerisinde değişik tür kullanımlar için Albayrak gergi tavan sayesinde farklı tarzlar oluşturulabilmektedir.

Otel Lobilerinde Gergi Tavan

Otel lobilerindeki gergi tavanlar bekleme salonlarında modern ,klasik,egzotik,restoranlarda kahvaltı için kullanılan alanlar için farklı öğle ve akşamlar için farklı tarzlarda ,gergi tavan, oluşturulabilecektir.Bekleme salonları ve dinlenme bölümleri içinde istenen grubun kullanılması amacıyla farklı ortamlarda otel için gergi tavanlar oluşturulabilmektedir.Lüks otel gergi tavanları tüm bölümler için lake transparan desenli vektörel olarak planlanabilir.

Modern otel gergi tavanları konusunda seçkin örnekler üreten Albayrak gergi tavan tüm tarzlardaki oteller için ileri derecede gergi tavan üreticisi konumundadır. Otel gergi tavnları kapsamlı bir şekilde sağlanarak farklı tarzlarda olan alanlarda genel uyum içerisinde olmadır. Aksi taktirde tarz nekadar farklı olursa olsun genel anlamda uyumsuz otel gergi tavanları kazandırması ve gereken prestiji sağlamayacaktır. Albayrak gergi tavan sunduğu tasarım desteği sayesinde oluşturulan tüm tarzların genel uyumunu sağlamaktadır.

Otel Odası Gergi Tavan

Otel odası gergi tavanları ihtiyaç olan yatak,dinlenme alanı ,kamodin,tv sehpası,etejer,sehpa gibi seçkin mobilyalara uyumlu olmalıdır.otel odalarındaki katlara bçlümlere uygun şekilde ve tarzda tasarım yapılarakistenen etki yaratılabilmektedir.Kullanışı sağlam gergi tavanlar sayesinde müşterilerimiz memnun kalmaktadır.

Gergi tavanlar restoran, bahçe, hazır yiyecek ve dinlenme alanları için genel konsepte uygun transparan ve vektörel gergi tavanlar bulunmaktadır.Uygun gergi tavanlar sayesinde tüm alanların ihtiyacına uygun dokuda ki gergi tavanlar ortamın şıklığını artıracaktır. Restorantların kafeteryaların dinlenme alanlarındaki şılık ve rahatlığı sağlamanın yanında prestijli oltellerde dekoratif alanlarda fark tasarımlar meydana getirecektir.

Otel Tüm Alanlar için Gergi Tavan

Gergi tavanlar otellerin tüm alanları için uygun gergi tavan üretimi nden kaynaklanan konsept oluşturabilme rahatlığı sayesinde bu alanda kapsamlı çözümler sunmaktadır.Hazır olan konseptin yanısıra tasarım desteği sayesinde birbirleriyle uyumlu tüm alanlara dizayn yapılabilmektedir.Bu sayede tarz nekadar farklı olursa olsun genel anlamda birbiriyle uyumlu olan gergi tavanlar kişilerin estetik düşüncelerine hitap edecektir. Göz uyumu sayesinde gergi tavanlar dinlenme fonksiyonunu fazlasıyla yerine getirmeyi sağlayacak ve gergi tavan, dekoratif bir mekan oluşturacaktır.

Farklı ve bol çeşitleri ile yaşam alanlarında ve işyerlerinde herhangi bir tasarım ve stil çalışmalarınıza oldukça fazla şekillerde uyum sağlamaktadır. Bilinmesi gerekmektedir ki gergi tavan sistem ve tasarımlarında ki özellikler nedeni ile de ortam ve alanlarda oluşacak olan mantar, yosun, çatlaklar, leke, pürüz vb. diğer farklıAyrıca oldukça farklı ve bol çeşitleri ile yani yaklaşık olarak 180 renk ve 20 doku olmaktadır ve bu alanlarda herhangi bir tasarım ve stil çalışmalarınıza oldukça fazla şekillerde uyum sağlamaktadır. Özellikle gergi tavan sistem ve tasarımlarında gergi tavan özelliklerinden ortam ve yaşam alanlarında oluşan mantar, yosun, çatlaklar, leke, pürüz vb. can sıkan sorunları kesinlikle çıkarmaz ve bu sorunları da en etkili şekillerde ortadan kaldırmada sizlere yardımcı olmaktadır.

Ayrıca kombi, şofben, su tesisatı, kanalizasyon tesisatı ve çatıdan oluşabilecek bütün farklı sorunları en etkili şekilde korumada yardımcı olmaktadır. Can sıkan problemleri kesinlikle çıkarmaz ve bu sorunları da en etkili şekillerde ortadan kaldırmada sizlere yardımcı olmaktadır. İstanbulun avrupa yakasında bulunan ilçerilerine hizmet vermekteyiz. Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçerlerinde gergi tavan imalat ve hizmetini vermekteyiz.