Whatsapp

Modern Gergi Tavan Modelleri 2021

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İyi tasarlanmış bir gergi tavan, iç mekanın bütünlüğü hissini yaratır, ona özel bir özgünlük ve bitmiş bir görünüm kazandırır. Modern malzemeler ve tasarımlar, yüzeyleri olabildiğince düzleştirmeyi, kusurları gizlemeyi, iletişimi sağlamayı ve lambaları rasyonel bir şekilde donatmayı mümkün kılar. 2021 gergi tavan modelleri trendinde, ilginç bir doku, yenilikçi dekoratif öğelerle çeşitli seçenekler öne çıkıyor.

2021 yılında alçıpan ve germe yapıları liderliğini korumaya devam ediyor. Doğal ahşap, çevre dostu olduğu için alaka düzeyini kaybetmez. Tam tersine PVC paneller ve kesonlu tavan ile daha az projeyle karşılaşacağız. Bu sezon, önceki sezonda olduğu gibi, gergi alçıpan tavanların yönü aktif olarak gelişmeye devam ediyor. Bu çözüm sayesinde dik açılı seviye geçişli yapılar oluşturmak mümkündür.

Gölge teknolojisi, alüminyum profillerin sabitlenmesine dayanır. Bu durumda, duvarlar boyunca kamuflaj ekleri kullanılmaz. Bu noktada küçük boşluklar kalır, sadece yaklaşık 6 mm. Nihai sonuç temiz ve şık görünüyor. Gölge Çizgisi sayesinde iç mekan sağlamlığın etkisiyle bütünsel bir görünüm sergiliyor. Görünüşe göre tavan görsel olarak duvarlarla temas halinde değil. Ve en önemlisi, bu tür tavanlara her türlü aydınlatma kurabilirsiniz. Bunlar, ray lambaları olan herhangi bir hafif çizgi olabilir. Ve tadilat sırasında kaçınmanız gerekenler hakkında birkaç söz - parlak gergi tavanların kullanımı, alanı görsel olarak çok başarılı bir şekilde genişletebilmesine rağmen, geçmişte kaldı. Lütfen bu tür tavanlarla modern bir iç mekanın ilgisiz ve ucuz görüneceğini unutmayın. Renkler söz konusu olduğunda, pastel renklere daha çok güvenin, çünkü daha zengin ve daha parlak gölgeler odayı görsel olarak küçültür. Ancak aşağıda daha fazlası var.

Modern Gergi Tavan Modelleri 2021 Modern Gergi Tavan Modelleri 2021 Modern Gergi Tavan Modelleri 2021 Modern Gergi Tavan Modelleri 2021 Modern Gergi Tavan Modelleri 2021 Modern Gergi Tavan Modelleri 2021

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA