Hazır gergi tavan yuvarlak olarak imal edilip özel malzemeden üretilerek mekanlar oluşturmaktadır hafif ve kolay montaj sayesinde ön plana çıkmaktadır hazır gergi tavanlarda istenilen renklerde üretilmektedir görsel arşivlerimizden seçilerek istenilen resim ile imal edilmektedir 70 cm çapında 100 cm capında 135 cm çapında üretilmektedir ülkemizin heryerine kargo ile yollanmaktadır.

Hazır kasa gergi tavanlar ses yalıtımlı imkanlar sunar. Hazır gergi tavan sesleri absorbe etmek ve kamu ya da özel alanlarda gürültü kirliliğini azaltmak için mikroperforal gergi  tavan önermektedir. Bu tavanlar, daha iyi anlaşılabilirlik ve ses konforu için yankılanmanın etkisini sınırlar.

Gergi tavan avizeleri, ses enerjisinin bir kısmının içinden geçmesine izin verir. Ses dalgaları oda çevresinde yankılanmaya devam ederken, enerji kaybı devam eder ve boşluktaki ses azalır. Akustik absorpsiyon, akustik izolasyondan (gürültünün bir boşluktan diğerine iletilmesi) oldukça farklıdır. Hazır gergi tavan teknolojisi, müzeler, havaalanları, eğlence mekanları, restoranlar veya müzik mekanları gibi kamusal alanlara entegre edilebilir - aslında akustik konforun önemli olduğu her yerde. Mevcut iç mekan tasarımının minimalist yaklaşımı nedeniyle tavanlarımız artık konut alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Gergi tavan montajcılarına fiyatlarla.Yüksek baskı kalitesi gergi tavanlar siparişlere özel fiyatlar ile ertesi gün kargo imkanı.zengin görsel secenekleri ile hizmetinizdeyiz.Türkiye nin heryerine kargo imkanı.uv baskı modelleri gergi tavan 10 yıl garantili renk solmaları olmaz a kalite gergi tavan sipariş vermek için arayınız.