0107
2015
gergi tavan yaptırılırken nelere dikkat edilmeli?,baskı kalitesi ,mikron kalınlığı , arkasındaki led sistemi homojen olarak yayılması, ışığın kalitesi,

Gergi tavan yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz?

Gerilmiş bir tavanın seçilmesi, birçok avantajdan faydalanmak anlamına gelir. Peki gergi tavanyaptırıken nelere dikkat etmeliyiz.

Evimize, iş yerimize , yaşam alanlarımıza gergi tavan yaptırırken her zaman baz aldığımız şey fiyat olmamalı. Tabikide işin maliyeti önemli olsada,baskı kalitesi ve mikron kalınlığı , arkasındaki led sistemi homojen olarak yayılması, ışığın kalitesi, baskı kalitesi için yüksek çözünürlükte hazırlanmış desenler çok önemlidir. Mutlaka birden fazla firmadan fiyat almanızı, ama yukarıda bahsettiğimiz özellikleri mutlaka sorup, araştırmanızı tavsiye ederiz.

Gergi tavan yaptırırken dikkat etmemiz geren noktalardan biride kurulum tekniğidir. Albayrak Gergi Tavan olarak Gergi tavan kurma aşamasında yapılacak çalışmaları sizler için belirledik. Öncelikle şunu da belirmek isteriz Albayrak Gergi Tavanının profesyonel ekibi sayesinde tavan montajı size en az rahatsızlık verecek bir işlemlerden biridir.

1. Projenin çalışması Sizin yerinizde firmamız size en uygun çözümü sunar ve size olası seçenekler hakkında bilgi verir. Renk, bitiş, aydınlatma entegrasyonu, kabloların geçişi gibi teknik konuları inceler ve size en kısa sürede tahminini işlemi gönderir.

2. Plan ve önlemler Her odanın planı çizilir, tavanın şekli sınırsız sayıda açı, ve seviye ile daha karmaşık olabilir. Ölçümler üretim sahasına iletilir.

3. İmalat Her gergi tavan ölçülerek yapılır: kesimler ve montaj kaynakları milimetrik hassasiyetle yapılır. Tavan için standart nakliye süresi 10 gün civarındadır. Bu süre istek üzerine ve koşullara göre kısaltılabilir.

4. Profillerin döşenmesi Çevresel profil, duvara veya tavana mekanik sabitleme (vida, klips) ile yerine yerleştirilir. Poz genellikle hareket etmeyi gerektirmez.

5. Aksesuarların kurulumu Ardından, işlenen özel noktalar: sütunlar, kolonlar, entegre noktalar, avizeler, ışık kutuları, duman dedektörü gibi...

6. Tavan kurulumu Montajı için, gergin tavan, ortam sıcaklığı arttırılarak, profile dahil etme zamanı ile hafifletilir. Gerilmiş tavanın gerilimi, soğutma sırasında otomatik olarak gerçekleşir.

7. Evrimsel bir tavan Daha sonra bir ışık noktası, alarm sistemi ekleyebilir veya kablo geçirebilirsiniz. Germe tavanın geri kalan bütün işlemleri firmamız tarafından çok basit bir şekilde yapılır.

Gergi Tavan Yaptırıken Dikkat Etmeniz Gereken Diğer Noktalar

Estetik: Geniş renk ve malzeme yelpazemiz sayesinde olanaklar sınırsız olabilir. Tek sınır senin hayal gücün.

Entegrasyon: Tavanlarda veya duvarlarda kullanmak için, dekorasyonunuza mükemmel uyum sağlayacak bir baskı seçebilirsiniz.

Aydınlatma: LED şeritlerle arkadan aydınlatma, kontrastı artıracak ve duvarlarınızı veya tavanlarınızı öne çıkaracaktır.

Yaratıcılık: Tüm görüntüler yazdırılabilir. Ayrıca koleksiyonlarımızdan görseller sunabiliriz.