0607
2015
gergi tavan servisi, gergi tavan tamir, gergi tavan bakım, gergi tavan onarım, gergi tavan değişim, gergi tavan tamircisi, gergi tavan yırtığı, gergi tavan yıpranması, gergi tavan onarımı

Gergi tavan tamir ve bakım servisimiz

Gergi tavan servisi, gergi tavan tamir, gergi tavan bakım, gergi tavan onarım, gergi tavan değişim, gergi tavan tamircisi, gergi tavan yırtığı, gergi tavan yıpranması, gergi tavan onarımı denildiğinde İstanbulda ve Türkiyede ilk akla gelen Albayrak Gergi Tavan 7/24 hizmet veriyoruz. Daha önce yaptırmış olduğunuz gergi tavanlarınızın  sökme ve bakımları yapılabilir. Gergi tavanlarınız bir yerden başka biryere taşındığınız zaman defalarca sökülüp tekrar yerine takılabilir özel temizleyicilerimizle ilk günkü parlaklık gergi tavanlarınıza verilir. Gergi tavan üzerine düşen alçı boya toz vs temizlikleri için söküm ve bakım yaptırabilirsiniz.

Gergi tavanlar oldukça güçlü bir yapıya sahiptirler yıllarca hasar görmez ve tamir ihtiyacı duymazlar. Fakat her ne kadar güçlü olsa da hasar görebilirler. Keskin nesne, ateş, sel gibi nedenlerle tavanınız zarar görebilir. Neyse ki onarımlar için Albayrak Gergi Tavan her zaman sizinle. Gergi tavanların tamiri ve bakımı için dikkat ve hassasiyetle ilerlemek gerekir. Aslında, kullanılacak yöntem, hasarın türüne bağlı olacaktır.

Gergi Tavan Tamiri

Gergi tavanı onarmak için, bir kumaş taban üzerinde bırakmak gereklidir. Gergi Tavan PVC membran kumaştan yapılmışsa, memban veya fiberglas pvc malzeme sayesinde tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilecektir. Yama, hasarlı bölgeye dikkatlice işlem yapılır ve kenarlar ana astarla birleştirilir. Son olarak, eğer hafif hasar ve çabucak tamir edilebilecekse kapron telini ve boyayı tercih ederek hasarı giderebiliriz.

Bütün bunlara rağmen çok dikkatli olmak gerekir, çünkü gergi tavanı onarmak için kullanılan yöntem ne olursa olsun, gergi tavan veya gerilmiş bir tavansa, kanvasın gerilmesi şeklini hesaba katmak gerekir.

Gergi Tavan Bakım Onarım Servisi

Gergi tavan hasarlarından biride gergi tavanın çökmesidir. Bu durumda uzman ekibimizle tuvalin ısıtılması işlemi yapılır. Bu onun orijinal formuna dönmesini sağlayacaktır. Sağlam bölümler yıpranmış kumaştan arındırılır ve yeni montaj noktaları oluşturulur.

Bir eklem kırığı durumunda, arka tarafa yapıştırarak veya zımbalayarak tamir etmek gerekli olabilir. Eğer dikişin önemli bir sapması varsa, bunu özel ekipmanla ve gerekirse tuvali tamamen değiştirilerek giderilmesi gerekebilir.

Hasarın türüne bağlı olarak, gergi tavanınızı tamir etmek için bir profesyonele ihtiyacınız olacaktır. Biz her zaman sizin yanınızda olacağız. Bunu yanında gergi tavanda oluşan bazı hataların yanlış kurulumdan kaynaklandığını unutmayın.

Gergi Tavan Sökülür mü?

Gergi tavanlar tabikide sökülebilir. Fakat çok dikkatli olmak gerekir. Özellikle alçıpan havuzunun bozulmamasına, gergi tavan membranının yıpranmamasına dikkat edilmelidir. Gergi tavan havuzu zarar gördüğünde gergi tavan değişiminde sorun yaşanabilir. 

İstanbul Gergi Tavan Tamircisi

Bu nedenle gergi tavan ve onarım işlerinin uygulanması kesinlikle uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Belirli ekipmanların yanı sıra tecrübeye sahip olmak gereklidir.

Son olarak, gergin tavanı döşerken, şirketinizden kullanılan ekipman ve yapılan iş için teminat talep etmeniz gerektiğini vurgulamak isteriz.