2306
2018
gergi tavan, bursa gergi tavan pvc, kumaş, mat gergi tavan, saten gergi tavan, lake gergi tavan, şeffaf gergi tavan, tek katmanlı, iki katmanlı gergi tavan, gergi tavan doku, gergi tavan malzemesi, gergi tavan montajı, gergi tavan tasarımı, gergi tavan mo

Gergi Tavan Ses Yalıtımı Bursa

Gergi tavan kumaş veya pvc filmin ısıtılarak profillere gerdirilmesiyle oluşan bir tavan sistemidir. Albayrak gergi tavan olarak, gergi tavan malzemesi, gergi tavan montajı, gergi tavan tasarımı, gergi tavan bakımı hizmetleri vermekteyiz. İstanbul, Bursa ve tüm Türkiye illerine gergi tavan hizmetlerimiz bulunmaktadır. Gergi tavanı diğer tavanlardan ayıran en büyük özellik malzeme ve tasarım açısından bir çok seçeneğinin bulunmasıdır. Pvc, kumaş tuvaller kullanılarak, mat gergi tavan, saten gergi tavan, lake gergi tavan, şeffaf gergi tavan, tek katmanlı ve iki katmanlı gergi tavan dokularıyla sınırsız sayıda gergi tavan modelleri elde etmek mümkündür.

Gergi tavan kendisiyle birlikte birçok avantajı da yanında getirir. Biz bu makalemizde sizlere gergi tavanın ses ve ısı yalıtımından bahsedeceğiz.

Dairede gergin tavanın ses yalıtımı önemlidir. Bu yapının yüzeyi ile evin levhası arasındaki hava tabakası, komşulardan gelen gürültü seviyesini en alta indirebilir. Böyle bir ses yalıtımı daire sahiplerine uygun değilse, alternatif bir akustik sistemin kurulabilir. Dairede gergi tavanın ses yalıtımı, poliüretanla özel olarak emprenye edilmiş polyester astar yardımıyla yapılır. Gergi tavanın delikli yüzeyi maksimum ses yalıtımı sağlar.

Ev tavanının ısı yalıtımı para tasarrufu için etkili bir yoldur Kamu hizmetlerinin fiyatındaki yıllık artış koşullarında, evin tavanının ısı yalıtımı, dairenin sahibine makul miktarda para tasarrufu sağlayacaktır. Gergi tavanın bu avantajını özellikle, bireysel bir ısıtma sistemi kurulduğunda daha fazla göreceksiniz.

Müstakil veya çok katlı bir evde tavanın ısı yalıtımı, kullanımın ilk yılından itibaren görülecek karlı bir yatırımdır. Çalışma sırasında, bazalt yünü; köpük plakaları; mineral yün materyaller gibi. 

Bir evde veya herhangi bir binada tavanın ısı yalıtımı ile mineral yünü kullanılması, çerçeve yapısındaki sabitlemesini göstermektedir. Bazalt yünü kullanımı ile ısınma benzer şekilde gerçekleşir. Bir tavanın altında tavanda ısı ve ses yalıtımı sağlayan, en etkili ve basit yol, köpük plakaların kullanılmasıdır.

Firmamızın kalitesi zaten binlerce tüketici tarafından kontrol edilmiş olan ses geçirmez tavanlar sunmaktadır. Tüm ürünler uygun sertifikaları ve mevcut gereksinimleri karşılar. Ses yalıtımına sahip Avrupa tavanlarımız var, fiyatı sizi şaşırtacak. Arayın görüşelim, firma olarak işbirliği için en kaliteli ve en uygun koşulları garanti ediyoruz.