1406
2017
gergi tavan, fiyat, montaj, maliyet, led

Gergi tavan fiyat hesaplama.

 

Gergi tavan fiyat hesaplama, gergi tavan montaj ve led metrekare hesapları değişkenlik gösterebilir gergi tavan yapılacak olan yerin uzaklık mesafesi ,gergi tavan yapılacak olan yerin yüksekolması halinde yani 3 metreyi gecen yerlerde iskele kurulması halinde fiyatlarda yükselmeler olmaktadır.ayrıca gergi tavan metrajlarında yüksek metrajlar olduğu durumlarda fiyatlarda indirim olmaktadır fakat çok düşük metrajlarda ise gergi tavan fiyatları artmaktadır.

Gergi tavan fiyatlarını değiştiren diğerbir husus ise malzemelerin markaları ve kalitesidir avrupa malzemeler daha dayanıklı ve kaliteli olduğundan fiyatları çin mallarına göre daha pahalıdır.ayrıca aydınlatma sisteminde kullanılan led markaları fiyatları etkiler ucuz çin led aydınlatmalar fiyatları düşürdüğü gibi arıza meydana gelmeside kaçınılmazdır. Avrupa marka gergi tavanlarda yapılan uv baskılar daha belirgin daha canlı durmaktadır ucuz gergi tavanlar zamanla solmaktadır ve etrafa solvent koku vermektedir.bu konuda kendini ispatlamiş gergi tavan firmaları ile çalışılmalıdır.tezgah arası cam.

sitemizde gezinirken cama yaptığımız uv baskı modellerimiz mutlaka görün. özellikle mutfak ve banyoda kullanılan tezgah arası cam baskı modellerimiz gün geçtikçe mekanlarınıza feralık ve derinlik katarken aynı zamanda değer katmaktadır. en uygun fiyat ve yüksek kalitemizle tanışın. bizimle iletişime geçin ve fiyat tekliflerinizi mutlaka  alın. toptan fiyatlarımız mimarlık ve inşaat firmalarınca dikkat çekmektedir.