Whatsapp

Kuyumcukent Gergi Tavan bakım onarım değişim

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Kuyumcukent AVM'de gergi tavan bakım onarım hizmeti Albayrak Gergi Tavan tarafından yapılmıştır. Gergi tavan tamir servisi olarak, İstanbul'un her noktasına, her marka ve model gergi tavan tamir bakım onarım hizmeti veriyoruz. Gergi tavan membran değişimi, alçı kaynaklı deformasyon, led onarımları ve yenileme hizmetini en uygun fiyatlara sunuyoruz. 

Diğer gergi tavan tedarikçileri gibi biz de tavanlarımıza 10 yıl garanti veriyoruz. Ancak, özellikle tavanın bakımı düzgün yapılmamışsa, daha uzun süreler boyunca onarım gerektirmesi mümkündür. Yüzme havuzlarında veya kaplıcalarda, uzun süre klora maruz kalma nedeniyle branda yüzeyi daha az pürüzsüz görünebilir. Ya da plastik kumaşın polimerizasyonu zamanla zayıflamış ve tavanın bir kısmı yırtılmış olabilir. Çoğu tavan panellere monte edildiğinden, bir paneli değiştirerek tavanı onarmak mümkündür.

Kuyumcukent Gergi Tavan bakım onarım değişim Kuyumcukent Gergi Tavan bakım onarım değişim Kuyumcukent Gergi Tavan bakım onarım değişim Kuyumcukent Gergi Tavan bakım onarım değişim

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA