2206
2018
gergi tavan, gergi tavan malzeme, gergi tavan montaj, ısı yalıtımı, ses yalıtımı, mat gergi tavan, led aydınlatma, gizli ışık, parlak gergi tavan, saten gergi tavan

Gergi tavan Isı ve Ses Yalıtımı Afyon

Albayrak Gergi tavan olarak, gergi tavan imalat, gergi tavan montaj, gergi tavan malzemesi hizmetleri vermekteyiz. Firmamız bünyesinde pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan ve barisol gergi tavan tuvallerin her türlü modelleri mevcuttur. Gergi tavan dokuları olarak bilinen mat gergi tavan parlak gergi tavan, saten gergi tavan, şeffaf gergi tavan modellerinin bütün çeşitlerini bulundurmaktayız. Gergi tavan tasarım esnasında led aydınlatmalı gergi tavanlar, gizli ışıklı gergi tavan iki katmanlı gergi tavan ve tek katmalı gergi tavanları müşterilerimiz istekleri doğrultusunda kullanıyoruz.

Gergi tavanda ses yalıtımı ve ısı yalıtımının önemi

Firmamız tarafından üretilen Gergi tavan, faaliyet sürelerinin 50 yıldan az olmamasını temin ederiz. Bu, gergi tavan tasarımı kurarak on yıllardır onarımı unutabileceğiniz anlamına gelir. Bununla birlikte, ısı ve ses yalıtımı sağlayan, kurulum sürecine özel şartlar getirilmektedir.

Gergi tavanların kendi içinde bir ısıtıcı ve ses geçirmez oda tasarımı olarak düşünülebilir. Taban ve gergi tavanlar arasında bir hava yastığı içerir. Daha fazla yalıtım, plakaları, paspasları ve odadaki gürültü ve kapanma ısısını emen rulo malzemelere ihtiyaç duyuyorsanız, onu bir tavanın altında bir çerçeveye monte ediyoruz.

Ses yalıtımının önemi

Gergi tavandaki ses yalıtımı üst katlardaki dairelerin sakinleri için geçerlidir. Şiddetli yağmur veya rüzgarlı havalarda, bu olayların sesleri odalarda duyulabilir. Buna ek olarak, ses yalıtımına sahip gergi tavan, özellikle gürültülü partiler yapmak istiyorsanız, komşularınızla iyi ilişkiler kuracaktır. Komşularınızdaki gürültüyü size evinizdeki gürültüyü komşunuza gitmesini engeller.

Şirketimizin uzmanlarının hizmetlerini kullanarak, mümkün olan en kısa sürede yapılmış kaliteli bir çalışmaya güvenebilirsiniz. Gergi tavanın altına yanlış monte edilmiş ses yalıtımının, tüm seslerin rezonatörünün tersine bir etki oluşturduğunu unutmayın. Bu nedenle, bu sorunun çözümü ciddiye alınmalıdır.

Gergi tavanın gürültü izolasyonu ile doğrudan işlevini yerine getirirken, profesyonellere başvurmak önemlidir. Firmamız bu doğrultuda uzun yıllardır çalışmakta ve kendini olumlu yönünden kanıtlamayı başarmıştır. Gergi tavanları ses yalıtımıyla kuruyoruz ve uzun süre kaliteyi ve mükemmel performans özelliklerini size sunacaklarını garanti ediyoruz.