0806
2018
gergi tavan, kumaş gergi tavan, pvc gergi tavan, mat gergi tavan, parlak gergi tavan, şeffaf gergi tavan,  akustik tavan, gergi tavan malzemesi

Gergi Tavanda Devrim Kumaş Gergi Tavan Denizli

Gergi tavanda devrim olarak nitelendirilen kumaş gergi tavan, gergi tavana yeni bir soluk kazandırmıştır. Denizli ilimiz için ürettiğimiz gergi tavan modellerimizi müşterilerimizin büyük memnuniyetiyle teslim etmiş bulunmaktayız. Pvc gergi tavanların yanında kumaş gergi tavanlarda sıkça tercih edilen gergi tavan türleri arasında yer almaktadır. Kumaş gergi tavanla üretilen mat gergi tavan, saten gergi tavan, şeffaf gergi tavan, led aydınlatmalı gergi tavan türleri oldukça rağbet görmektedir.  

Yeni bir konstrüksiyonu yenilemek veya sıfırdan yapmak için mükemmel olan Albayrak Gergi Tavan gerilmiş kumaş tavanlar, şık ve modern görüntüler sağlar ve tüm düzensizlikleri, kusurları ve tavanların teknik elemanlarını (elektrik kabloları, borular) gizler. Gergi tavan modelleri sitemizde sunulmaktadır akustik tavan, uv baskılı tavan, parlak tavan, desenli tavan, mat tavan, 3d tavan vb. (akustik ya da standart).

Neden gergin bir tavan seçmeli? Kumaş gergi tavan PVC tavan aksine, kumaş çatı bu tip oda sıcaklığında yüklenir (kurulum soğuk olarak adlandırılır) ve bir mat gergi tavan elde edilir. Parlak görünümü ile beyaz (optik beyaz, doğal beyaz ve ekru) üç tonlarında ile, bir gergi tavan tasarımı alçıpan, sıva veya alçı kaplama görünümünü verir. Soğuk kurulan kumaş gergi tavan, piyasadaki en güzel kumaşın ve en iyi gerginlik profillerinin birleşimi ile meydana gelir. Yenileme çalışmalarınız için Albayrak gergi tavan malzemelerini seçmek, en iyi tavanı seçmektir.

Kurulumu uzmanlarımıza güvenin. Uzmanlarımız tüm İstanbul ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Kurulumla ilgili bir plan ve bütçe oluşturmak için bizimle iletişime geçin. Satış ekiplerimiz, projenizin teknik unsurlarını açıklığa kavuşturmak için sizinle hızlı bir şekilde bağlantı kuracaktır.