1505
2018
gergi tavan, mersin gergi tavan, germe tavan, gergi tavan malzemeleri, pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan, barrisol

Gergi Tavan Malzemeleri Mersin

Gergi tavan malzemeleri, gergi tavan montajı, gergi tavan m2 fiyatları ile hizmetlerimiz devam etmektedir. Albayrak Gergi Tavan olarak yüksek çözünürlük ve renk kalitesi ile sizlerin vereceği görüntüler veya firmamiz model galerisi içesinde bulanan görüntülerden elde ettiğimiz 1.sınıf gergi tavan malzemeleriyle (membran, alüminyum profil vb) hazırlamış olduğumuz streç tavanlarımız siz değerli Mersin vatadaşlarımızın hizmetindedir. Mersin Gergi tavan olarak; Mersin ve tüm ilçelerine gergi tavan üretim işlemlerimiz başlamıştır. Sipariş edilen gergi tavan malzemeleri gergi tavan üretim atölyemizde hazırlandıktan sonra aynı gün kargolanarak gönderilmektedir. Firmamız bünyesinde hertürlü gergi tavan modeli PVC gergi tavan, kumaş gergi tavan ve barrisol olarak bilinen gergi tavan türleri üzerine alanında uzman ustalarımız tarafından işlenmektedir. Aynı zamanda mat gergi tavan, parlak gergi tavan, lake gergi tavan, dokularıya elde ettiğimiz gergi tavan montajı oldukça pratik ve kolaydır. Sizlere vereceğimiz kurulum desteğiyle istediğiniz tavan aynı gün içerisnde gergi tavan montajını gerçekleştirebilirsiniz. Peki gergi tavanın sizlere sağlayacağı faydalar nelerdir. Bunları sizler için firmamız bünyesinde uzmanlarımıza ve iç mimarlarımıza sorduk;

 Piyasada bugün, hangi kadar basit olmadığını anlamak için tavan tasarımı için çok sayıda seçenek var. Germe tavanların avantajları ve dezavantajları konusunda, iç mekan tasarımcılığını anlatmak istedik Modern gergin tavanlar, kaynaklı bir PVC film veya ana tavan veya duvarlara sabitlenmiş özel bir plastik veya alüminyum profile tutturulmuş dikişsiz kumaştan oluşan bir yapıdır. Türkiye pazarında yaygın olarak PVC gergi tavan ve kumaş gergi tavan uygulanır. 

Böyle bir tavanın avantajları aşikardır: elastik malzemeler, genellikle taşan komşulardan tasarruf sağlayan kolayca gerilebilir ve tasarım ek bir çalışma olmadan tavanı mükemmel bir şekilde pürüzsüz hale getirmenize olanak tanır ve geniş bir yelpazede yaratıcılık için birçok seçenek vardır. Ama bir streç tavan uygulayarak pratik nüansları anlamak için uzmanlarımızdan sizin için gergi tavanın faydalarını sorduk. 

Gergi Tavanlar: Faydalar 

Bir streç tavan yükleme süreci oldukça basittir. İlk olarak, bağlantı sistemi (baget) monte edilir, daha sonra bir PVC film eklenir. Filmi germek için özel bir tabanca ile 70 dereceye kadar ısıtılır. Germe tavanın tasarımı kavisli ve çok seviyeli olabilir. Streç tavanı dekoratif olarak dekore etmenin birçok yolu vardır: fotoğraf baskısı yöntemlerini kullanarak, yıldız gökyüzünün etkisini yaratmanın yanı sıra, film için çok renkli seçeneklerin kullanılması. Böylece, streç tavan birçok olumlu özelliğe sahiptir: kolay kurulum, estetik ve dayanıklılık, güvenilirlik, pratiklik, dayanıklılık; geniş çeşitler; su direnci; güvenliği. 

İç mimarımıza göre gergi tavan: Germe tavanının kurulumunun kolaylığındaki ana avantajı. Aynı zamanda, bugün herhangi bir iç mekana uygun filmler için çok sayıda renk seçeneği var. Streç tavan hemen hemen her zaman mevcuttur, ucuzdur ve iç kısımda herhangi bir şekil alabilir. Streç tavan, sızıntılara karşı mükemmel koruma sağlar, böylece pahalı onarımlar için sakin olabilirsiniz. Bu çözüm, onarımın mümkün olduğunca çabuk yapılması gerektiğinde çok uygundur: bu, eğriliği veya levhalar arasındaki görünür eklemler durumunda tavanı düzleştirmeyi mümkün hale getirir. Bir başka avantaj: Tavanın yüksekliğini önemli ölçüde azaltan dahili lambaları kullanabilirsiniz.