3010
2017
avize gergi tavan, avize tavan aydınlatma, gergi tavan avize, avize gergi tavan modelleri

Gergi tavan avize gergi tavan aydınlatma

Albayrak gergi tavan olarak dekorasyonda son trendleri takipteyiz şimdide hazır gergi tavan uygulamalarımızla karşınızdayız. mağazamızda sipariş üzerine hazır olarak bulundurmakta istenilen mekanlara montajını yapmaktayız. Albayrak gergi tavan tavan dekorunda Türkiyede zirveye oturmuş bir firmadır siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti öncelikli olup uzman kadro ve kaliteli işçiliğimizle her zaman yanınızdayız fiyat teklifleriniz mutlaka alın bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacakötır. Günümüzde, gergi tavanlar genellikle odanın içini oluşturmak için kullanılmaktadır. Tüm tesisin ilginç bir görüntüsünü oluştururlar ve en orijinal fikri bile uygulamanıza izin verirler. Mekan düzenlemek için kumaşı çekmek yeterince kolay değil, renk ve aydınlatmaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Hazır gergi tavan avize aydınlatma  hazır gergi tavanlarımız  olup altın rengi ve beyaz olmak uzere her renk yuvarlak renktedir.dikdörtgen gergi tavan modelimiz de bulunmaktadır ölçü olarak 70 ,100,135 cm çapında ölçülerinde hazır gergi tavan üretmekteyiz .yuvarlak model olarak  çapında hazır gergi tavan üretmekteyiz  hazır gergi tavanlarda alçıpan sıva boya gibi ön hazırlık gerektirmeden gergi tavan sahibi olabilirsiniz.kısa sürede montajı yapılmaktadır.led aydınlatma kristal spotlar ve gizli ışık sistemi bulunmaktadır.hazır gergi tavanı uzaktan kumanda ile kısmi bölümlerini ayrı ayrı yakabilirsiniz.yatak odalarında çocuk odalarında salonlarda tum dekorasyon alanlarında kullanabilirsiniz.

Avize  gergi tavan uygulamamızı tezgah arası cam yada uv baskı gergi duvar uygulamalarımızla bütünlük sağlayabilirsiniz. iletişime geçmek için sitemizi ziyaretinizde çalışmlaraımız ve referanslarımızla mutlaka tanışın.

AVİZE GERGİ TAVAN MODELLERİ

  1. Gergi Tavan Avize 2021 Modelleri

  2. Hazır Kasa Gergi Tavanlar 2021 model

  3. Gergi tavan avize

  4. Hazır gergi tavan aydınlatmalar

 

Nasıl Konumlandırılmalı

Çoğu zaman odanın planlama planı, ustaların inşaat işlerini yürütmeye başladığı ana kadardır. Sonuçta, gergi tavanın yüzeyindeki led ışıkların yerinin şeması, şartlara ve gereksinimlere tamamen ve tam olarak uymalıdır:

  • Aydınlatma, odanın hedefine tamamen ve tam olarak yanıt vermelidir (örneğin, oturma odasında ve kişisel hesapta daha parlak aydınlatma cihazları kurmak en iyisidir, ancak yatak odasında ve çocuk odalarında - ışık daha sessiz ve daha sakin olmalıdır);
  • Lambaların konumu, odanın genel görünümüne uyumlu bir şekilde uymalıdır;
  • Tavan cihazı, genel kabul görmüş güvenlik düzenlemeleri ve standartlarına tam ve eksiksiz olarak uymalıdır;
  • Diğer her şey, aydınlatma elemanları duvar yapıları, tavan ve döşeme ile birleştirilmelidir. Sonuçta, modern tasarımcılar odanın ortasındaki banal asılı avizelerle sınırlı değil.

Aydınlatma cihazlarının yerleşim planını derlemek için en popüler seçenek, bir odanın alanına birkaç aydınlatma elemanının montajı olarak kabul edilir. Bu nedenle mutfakta, genellikle çalışma alanına ek bir ışık paneli monte edilir.

Her durumda, yetersiz ışık sayısı ile ilgili sorun, ek ekipman monte edilerek çözülebilir. Ancak uzmanlar, noktalı ışık kaynaklarının gergi tavanlar için olduğuna dikkat çekiyor. Satın almadan önce piyasayı incelemek ve tasarımcıya danışmak gerekir.