2606
2015
gergi tavan,gergi tavan uv baskı,barisol,gergi tavan fiyatları

Gergi tavan uv baskı

Gergi tavan malzemelerimiz üzerine led uv baskı tekniği uygalanarak yapılan islem sayesinde gergi tavan larımız güneş ışığına dayanıklı hale gelmektedir.gergi tavan üzerine yapılan led uv baskı boya özelliğinden dolayı renk solmaları yaşanmaz ,gergi tavan renkleri canlı ve şık bir görünüm elde edilir.

Uv baskılı gergi tavanlar, başrolde olan gerçek bir iç dekorasyon unsuru olabilir. Bu, iç mekana dekoratif eleman eklemek için mükemmel bir fırsattır. Uv Baskılı gergi tavanlar, modern teknoloji ile geleneklerin uyumlu bir kombinasyonunun bir örneğidir.

Uv Baskılı gergi tavan, seçilen görüntüyü iç baskıya uygulayan bir tavandır. Tavan mat, saten, lake veya saydam, beyaz veya renkli olabilir, kişisel tercihlerinize ve iç mekan tarzınıza bağlıdır.

Modern UV baskı teknolojisinin kullanımı, yüksek düzeyde bir renk parlaklığı görüntüsünü elde etmenizi sağlar ve ayrıca, herhangi bir görüntüyü hiçbir rengi bozulmadan, herhangi bir renk üzerine baskı yapmanızı sağlar.

Albayrak Gergi Tavan faaliyetlerinde en modern ekipmanı kullanır. Albayrak Gergi Tavan’da pvc kanvas gergi tavan ile uv baskılı gergi tavan seçenekleri de yer almaktadır. Bu ve diğer gergi tavan baskılarının kendine özgü özellikleri vardır.

Baskı için sadece yüksek kaliteli UV ve eko-solvent mürekkepleri kullanıyoruz, iç mekanda kullanım için tamamen yetkili firmamız sadece talep üzerine gergi tavan üretiyor. Müşterinin tüm ihtiyaçlarını ve estetik tercihlerini dikkate alıyoruz.

Son sürümü üretmeden önce, renk paletinin bir bütün olarak nasıl parlak görüneceğine dair tam bir resim veren küçük bir örnek sipariş etmenizi kesinlikle öneririz.

Albayrak Gergi Tavan, tavan ve duvar panellerine (klasik ve gerçeküstü motiflerle) baskı için geniş bir resim koleksiyonu sunar.

Gerekirse, tasarımcılarımız seçilen görüntüyü iç mekanınıza uyarlayabilir veya bireysel bir model geliştirebilir. Bir gergi tavana şirketinizin logosunu veya kişisel arşivinizden bir fotoğrafı baskı yapabiliriz.