Whatsapp

Şirket Lobi Gergi Tavan Aydınlatma

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Şirket lobisinde 60 m2 boyutundaki salon gergi tavan uygulaması yapılmıştır. Binanızın lobisi, şirketinizin yüzüdür. İnsanların kuruluşunuz hakkında edindikleri ilk izlenimdir ve şirket logonuzu, renklerinizi veya şirketinizin misyon ifadesini destekleyen ve destekleyen yenilikçi aydınlatma veya markalaşma için müthiş bir fırsattır. Şirket imajınızı hayata geçirmek için Albayrak Gergi Tavan kurulum ekibinize güvenin.

Gergi tavanlarımızın montajı sadece hızlı değil, aynı zamanda kullanımı da yaratıcıdır, bir odayı zaten yaptığımız gibi bir renkle giydirmek mümkündür çünkü geniş bir renk yelpazesine sahibiz. Ancak sistemimizi benzersiz kılan, Sonuç, ideal olarak düzdür, mükemmel bir şekilde düzleştirilmiştir, öz gerilimli, kusursuz bir şekilde işlenmiş yüzey sayesinde size yıllarca herhangi bir bakım gerektirmeden hizmet edecek.

Şirket Lobi Gergi Tavan Aydınlatma Şirket Lobi Gergi Tavan Aydınlatma Şirket Lobi Gergi Tavan Aydınlatma Şirket Lobi Gergi Tavan Aydınlatma Şirket Lobi Gergi Tavan Aydınlatma Şirket Lobi Gergi Tavan Aydınlatma Şirket Lobi Gergi Tavan Aydınlatma Şirket Lobi Gergi Tavan Aydınlatma Şirket Lobi Gergi Tavan Aydınlatma Şirket Lobi Gergi Tavan Aydınlatma Şirket Lobi Gergi Tavan Aydınlatma Şirket Lobi Gergi Tavan Aydınlatma

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA