0306
2018
gergi tavan, mat gergi tavan, lake gergi tavan, gergi tavan montaj, gergi tavan fiyat, gergi tavan faydaları, parlak gergi tavan, gergi tavan m2 fiyat, pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan, gergi tavan kurulum

Gergi Tavan Mükemmel Tasarımlar Muğla

Muğla gergi tavan mükemmel tasarımlar, orjinal fikirler. Albayrak gergi tavan olarak pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan malzemelerini kullanarak, mat gergi tavan, lake gergi tavan, saten gergi tavan şeffaf gergi tavan dokularıyla, farklı aydınlatma sistemleri kullanarak harika tasarımlar ve mükemmel tavanlar üretiyoruz. Firmamız bünyesinde gergi tavan malzemeleri, gergi tavan montajı ve gergi tavan m2 fiyat ları olarak usman ekip ve ugun fiyat güvencesiyle sizlere hizmet vermektedir.

Kumaş PVC, PVC film ve modern bir tasarım mı yaratmak istiyorsunuz, ince bir dokunuşla yaşam alanları veya ticari mekanlar lake gergi tavan ve parlak gergi tavanla dekore edilebilir. Gerilim sistemi ile kurulumu hemen hemen soğuk gergin bir çatı ile aynıdır. Albayrak klips kurulum sistemi sayesinde kolay kurulum ve özellikle dikkat çekmeden, PVC tavanda gerilen tavan, evler ve katlar, tersiyer alanlar ve kafeler, restoranlar, mağazalar veya ofisler gibi halka açık yerleri süslüyor ve yeniden yapılandırıyor. 40'tan fazla farklı renkle, Albayrak Gergi Tavan PVC tavan aralığı, size mükemmel tavanlar sağlar.

Sıcak olarak monte edilen gergi tavan için PVC film

Albayrak PVC kumaş, pvc gergin tavanlar yapmak için çok ince bir vinil plastik membran kullanır. Lake gergi tavan ve parlak gergi tavan yüzeyli 40 renk seçeneği, ile tavanlar aydınlatılır. PVC film, yansıma efektleri oluşturmak için bir duvar kurulumunda da uygulanır. PVC film nasıl kurulur? PVC çatı kumaşı, bir ısı tabancasıyla sıcak olarak monte edilir. Yaklaşık 40 °C'ye ısıtıldığında, kumaş şekillendirilebilir ve uzayabilir hale gelir (bu nedenle gerilmiş çatı veya sıcak gerginlikli tavan ifadesi). Albayrak kurulum sistemi ile, soğuk denilen gergin bir tavanla aynı şekilde kurmaya devam ediyoruz. Serinletici, çatı kalır ve düz kalır. Antimikrobiyal, çok dayanıklı ve form hafızasına sahip özel PVC streç tavan Albayrak Gergi Tavan tasarımı ve üst düzey stildeki iç mekanı canlandırır.