Whatsapp

Oto araç fotoğraf stüdyosu gergi tavan

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Oto araç fotoğraf stüdyosu transparan  gergi tavan çalışması 10 metreye 8 metre tek parça olarak yapılmaktadır. Gergi Tavanlar, size hem zevkli tadilatlar hem de çarpıcı aydınlatma efektleri yaratma fırsatı veren çok çeşitli farklı renk ve yüzeyler sunar.

Transparan gergi tavan, bir ışık yayıcı görevi görecek şekilde tasarlanmıştır ve ışığın %75'ine kadarını iletir. Doğal gün ışığı, LED veya floresan olsun, yarı saydam zarın arkasında herhangi bir ışık kaynağı kullanılabilir. Materyal birkaç yarı saydam kaplamada mevcut olduğundan, gün ışığı veya ortam ışığı efektlerinin elde edilebileceği anlamına gelir.

Gergi Tavan, mümkün olduğunca bakım gerektirmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte, aydınlatmanıza sık sık erişim gerekiyorsa, paneller izleme sisteminden kolayca çıkarılabilir veya alternatif olarak komple bir demonte ışık kutusu çözümü dahil edilebilir.

Oto araç fotoğraf stüdyosu gergi tavan Oto araç fotoğraf stüdyosu gergi tavan Oto araç fotoğraf stüdyosu gergi tavan Oto araç fotoğraf stüdyosu gergi tavan Oto araç fotoğraf stüdyosu gergi tavan Oto araç fotoğraf stüdyosu gergi tavan Oto araç fotoğraf stüdyosu gergi tavan Oto araç fotoğraf stüdyosu gergi tavan Oto araç fotoğraf stüdyosu gergi tavan Oto araç fotoğraf stüdyosu gergi tavan

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA