0509
2017
gergi tavan,barisol, vektörel desen, fiyat, model, sağlık

Vektörel Desenli Gergi Tavanlar

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni yeni ortaya çıkan gergi tavan birbirinden farklı tasarımlarda harika vektörel  ve desenli gergi tavan modelleri karşımıza çıkmaktadır. Bu gergi tavan  modelleri arasından ise en çok tercih edilen vektörel desenli gergi tavan modelleridir. gergi tavan  seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok önemli husus bulunmaktadır fakat bunlardan en önemlisi kesinlikle almış olacağımız gergi tavanin sağlıklı olması gerekmektedir. Evlerimizde küçük çocuklarımız olduğunu ve eşimizin sürekli evde olduğunu düşündüğümüzde “sağlık” kelimesinin ilk başta gelmesi gerekiyor haliyle. Kalitesiz  gergi tavan  modelleri sağlık açısından ciddi sorunlar oluşturabilir. Fakat özellikle yurt dışında üretilen ve yaşlılar ile astım hastalarının sorunlarını dikkate alarak yapılan gergi tavan modelleri; gerek odadaki havayı ve nem sorununu düşünülerek yapılmıştır.
Türkiye’de evlerde yaygınlasmaya baslayan gergi tavan , ofislerde vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Evlerde  yaygınlasan gergi tavananın genelde vektörel desenli tercihler   edilmektedir. Ofislerde ise istisnasız olarak desenli vekteorel gergi tavan modelleri tercih edilmektedir. desenli gergi tavan modelleri uygun fiyatlarla ve kolay kullanımı ile sıkça tercih edilmeye devam edecek gibi gözüküyor.

 Firmamız ayrıca gergi tavan üretimi haricinde,tezgah arası cam,imalatı ve baskısınıda bünyesinde bulundurarak çok uygun fiyatlar ile tezgah arası cam mutfağınıza yaptırabilirsiniz.tezgah arası cam 6mm kalınlıkta uv baskı sistemi ile yapılarak hazırlanmaktadır.tezgah arası cam tezpeli olarak üretilerek kırılmalara karşı yüksek dirence sahitir.