Whatsapp

Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı olarak adlandırılan ışıklı pano çalışmalarımız Albayrak Gergi Tavan güvencesiyle yapılmıştır. Duvara monte çerçevesiz kumaş lightbox duvara monte edilir, iç ve dış mekan iş görüntülü reklamlarını kullanabilirler. Alüminyum profil kullandığımız çerçeve, mat gümüş, altın ve siyah renklerimiz var, ayrıca çerçeve için özel UV Baskı sunuyoruz. Özel boyut ve grafik yapabilirsiniz.

Yenilikçi Samsung LED teknolojisiyle desteklenen bu LED Lightbox, çok ince bir profilde parlak, eşit aydınlatma sunar! Bir görüntünün ince bir yumuşaklığını vurgulamanız gerektiğinde, kumaş LED tekstil box mükemmel bir seçimdir. Görüntüyü kumaşa basmanız ve alüminyum çerçeveye yerleştirmeniz yeterlidir. Kumaşın altındaki LED ışık panosu, kutunun tamamında eşit parlaklık sağlayacaktır.

Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı Lightbox Tekstilbox Kumaş box baskı

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA