1004
2018
çocuk odası gergi tavan, mutfak gergi tavan, banyo gergi tavan, oturma odası, salon, yatak odası, tavsiye

Mutfak, Yatak Odası, Çocuk Odası Salon İçin Doğru Gergi Tavan Seçimi

Albayrak Gergi Tavan olarak Uzman tavsiyesi; çocuk odası gergi tavan, yatak odası gergi tavan, mutfak gergi tavan, banyo gergi tavan derken acaba hangi odaya hangi gergi tavan uygulaması idealdir? ya da doğru gergi tavan nasıl seçilir? Apartman boyunca gergi tavan montaj uygulamalarını yüklenmek oldukça zor bir iştir. Bununla birlikte, farklı alanların özgünlüğünü akılda tutmalı. Mutfakta gergi tavan ve banyo gergi tavan için, kolayca yıkanabilir parlak PVC tavan idealdir. Büyük pencereli bir oturma odasına gergi tavan için, bir yatak odasına gergi tavan için mat, narin gölgeler olan bir satin yüzeyinden seçim yapmak daha iyidir. Çocuk odası gergi tavanda parlak renkler ve çok seviyeli tavanlar çocukları memnun edecektir. "Yüzer" gergi tavanı seçtiyseniz, önceden, LED şeridi değiştirme olasılığını düşünün satın almak ve değiştirmek her zaman kolay değildir. 

Albayrak olarak birkaç pratik ipucu, bir gergi tavan seçerken ayrıntılı olarak düşünmenize yardımcı olacaktır.

Malzemelerin kalitesine dikkat etmeliyiz. Bunun yanında işçilik ve montaj kaliteside önemlidir. Kaliteli  gergi tavanı sadece oturma odasında, yatak odasında veya koridorda, kullanılır gibi bir olguyu kesinlikle kabul etmeyin. Kreş içinkullanılacak gergi tavan malzemeleri için özel dikkat gösterilmelidir. Ancak, yüksek bir fiyatın malzemelerin kalitesini garanti ettiği düşünülmemelidir. Seçimin ana faktörü kalite sertifikası olmalıdır. Vicdani tedarikçiler her zaman gerekli belgeleri üretmeye hazırdır. Sahte bir Avrupalıdan daha gerçek bir Çin tavanı kurmak daha iyidir. Gerdirme tavanın yüzey alanı ne kadar büyük olursa, m2 başına malzeme fiyatı düşer. 

Düşük fiyatlar ile bir şirkete başvurmak genellikle fazla ödeme ile doludur. Şema şu şekildedir: Şirketin web sitesi müşteriyi çeken fiyatları belirler, sonra ev sahibi gelir ve gerçek fiyatlar iki ila üç kat daha fazladır. Tamamen psikolojik olarak, uzmanın çoktan geldiği zaman, bir çok işin reddedilmesi, bir miktar işin yapılması ve bir cevap beklenmesi zordur.

Çalışacağınız firmanın uzmanlarının çalıştığı nesnelerin fotoğraflarını göstermesi iyi bir şeydir. Daha önce yapılmış olan çalışmalarından mutlaka örnek görmek istediğini belirtin. 

Hızlı bir şekilde sıkılabilen karmaşık tasarım çözümlerine dahil olmayın. Sadece iki zıt renk kullanılarak muhteşem bir tavan oluşturulabilir. Asıl mesele, bir bütün olarak odayla uyum sağlaması ve mobilya değiştirme olasılığına izin vermeleridir. Siyah beyaz kombinasyonlara dikkat edin: Düşündüğünüz kadar çok yönlü değiller. Tavanı "her zaman için" yapmak istiyorsanız, mat tek renkli bir versiyon seçin. 

PVC'den yapılan tüm gergi tavanlar ilk haftada plastik kokması normaldir. Sorun binaları veya odaları havalandırmak suretiyle çözülür, koku yavaş yavaş gider. Bu sizin için kabul edilemezse, kumaş malzemeleri seçin.

Germe tavanın başarılı iyi bir şekilde yerleştirilmesi, büyük ölçüde montaj şirketinin profesyonelliğine bağlıdır. Tüm ayrıntıları satıcı-danışman ve uygulayıcı ile tartıştığınızdan emin olun, teklifin özünü ve maliyetini anladığınızdan emin olun. 

Albayrak Gergi Tavan olarak tüm bu bilgilendirmeleri sizlerle samimiyetle paylaşıcağımızdan emin olabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.