0906
2018
gergi tavan, germe tavan, gergili tavan, stretch ceiling, gergi tavan montaj, gergi tavan malzeme, gergi tavan fiyat, pvc, polyester, barrisol, gergi tavan model, mat gergi tavan, saten gergi tavan, parlak gergi tavan

Gergi Tavanı Keşfedin Gergi Tavan Modelleri Burdur

Gergi tavan Burdur, evet Albayrak gergi tavan olarak Türkiye'nin tüm illerine olduğu gibi Burdur ilimizede hizmetimiz bulunmaktadır. Gergi tavan, gergi tavan malzeme, gergi tavan montaj, gergi tavan m2 fiyat olarak en iyi hizmet ve uygun fiyat güvencesi veriyoruz. 

Bu güne kadar belki gergi tavan, streç tavan, germe tavan, gergili tavan, stretch ceiling, kelimelerini hiç duymamış olabilirsiniz, ya da hiç kimsenin evlerinde gergin PVC tavanlar bulunduğunu, ancak uzun yıllardır tesislerde evlerde ofislerde kurulmuş olan bu tavanların, Kaplıcalar, laboratuarlar, yüzme havuzları ve diğer birçok mekanın tasarımında da kullanıldığını duymamışsınız, Ancak son zamanların trendi olan gergi tavanlar geleneksel evlerde eğlence merkezlerinde, ofislerde, hastanelerde, yüzme havuzlarında, spor salonlarında, okullarda, konutlarda görülmeye başlıyor. Ve tavanlar gerildi, gergi tavanlar tüm avantajları ile birlikte geliyor. Varlığından haberdar olmasanız ya da gergin tavanların bilgi ve resimlerini bilmek istiyorsanız, bu makale size yardımcı olacaktır. 

GERILMELI TAVANLAR NELERDIR? 

Gergi tavan, PVC olarak da bilinen, özel yapım, kalıplanabilir, farklı hacimlerde, farklı renklerde ve farklı son katlarda (mat, saten, parlak) dalgaları ve diğer şekilleri yeniden oluşturabilen esnek polivinil klorürden oluşur. ...). 3D görüntüler veya çizimler bile yazdırabilirsiniz. Bu PVC levhalar, sözü geçen tabakaları tutmak ve germek için daha önce çatıya monte edilmiş profillere yerleştirilir. Kısacası ve çok özel ayrıntılara girmeden, bunlar gerilmiş tavanlardır. Fakat eğer bu özelliklerin bir çatısını görmediyseniz, bu sözcüklerin Çince gibi ses çıkarması normaldir ve hiçbir şey duymadınız. Yani, çok eskilere dayanarak " Bir resim bir milyondan fazla kelimeye bedeldir", Gergin tavanlı dekore edilmiş tavanlar ile ilgili görsellere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, bu tavanlar herhangi bir yüzeyde bırakılabilir: mat, saten, parlak, baskılı çizimlerle, 3D, vb. Doğal olarak, üzerlerine aydınlatma da yükleyebilirsiniz. Biz sadece Germe tavanların buzdağının tepesini gördük çünkü gergi tavanlarda tasarım ve modeller hayallerinizin ötesindedir.