2406
2018
gergi tavan, gergi tavan çeşitleri, tavan sistemleri, gergi tavan montaj, gergi tavan malzeme, pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan, şeffaf gergi tavan, lake gergi tavan, mat gergi tavan saten gergi tavan, gergi tavan üretimi

Gergi Tavan Çeşitleri Ve Hangi Tavan Sistemleri Eskişehir

Konut sakinlerinin artan yaşam standartları, gergi tavan üretimi ile birleştiğinde, bu ürünlerin neredeyse farklı inşaat ve inşaat işlerinin ayrılmaz bir parçası haline gelmesine neden olmuştur. Gergi Tavan farklı renkler ve dokulardan oluşan malzeme ve model seçeneği ile insanların seçim yapması oldukça zor kılıyor. Pvc gergi tavan ve kumaş gergi tavan türleriyle; mat gergi tavan saten gergi tavan, lake gergi tavan, şeffaf gergi tavan, dokularıyla inanılmaz gergi tavaan modelleri ve tasarımları elde etmek mümkündür.

Ne tür bir gergi tavanın mevcut olduğu, yapımında hangi gergi tavan malzemelerinin kullanıldığı ve gergi tavan tasarımlarının beklenen varyasyonları hakkında bilgi bu makalede açıklanacaktır.

Kumaş Gergi Tavan Montaj

Gergi tavanların çeşitli versiyonlarının teknik parametrelerinden biri, alüminyum veya plastik profillerden bir araya getirilen destekleyici yapıya olan bağlantılarının metodudur.

Gergi Tavan Bağlantı şu şekilde gerçekleştirilir:

Gergi tavan Zıpkın yolu. çok popüler bir tutturma yöntemi olarak kabul edilir. Panelin profille sabitlenmesi, panelin kenarı boyunca kaynaklanmış sert bir kenar yardımıyla gerçekleştirilir. Bu parçanın yardımıyla panel kolayca kurulabilir ve geri çekilebilir.

Gergi tavan Kama yolu. Bu tür kurulum için profilde iki oluk vardır. Birinde bir sabitleme kama yapan bir film gömülü. Diğer olukta, takozun sıkıştırılması ve teknolojik boşluğun kapatılması için bir dekoratif insert yerleştirilir.

Gergi tavan, Zımba bağlantısı Bu sürüm, ayrılabilir bir bağlantıya özgü bir benzerliğe sahiptir. Profilde sarılı profil, yarım daire şeklinde bir çubuk ile sıkıca sıkıştırılır.

Gergi tavan kam tipi sabitleme. Bu bağlantı seçeneği, sadece küçük boyutlu odalar için kullanılır, çünkü tutturma kuvveti sadece plastik çenelerin elastik kuvveti ile sağlanır.

Bağlama yerinde, bagetler, tavana veya duvarlara sabitlenir. Çok renkli yüzeyler oluşturmak için bağlantı profilleri kullanılır. Gergi tavan montajı, odayı ısıtmak ve yüksek sıcaklıktan yumuşaklaşan filmi germek suretiyle gerçekleştirilir. Çalışma sırasında PVC'nin ısıtılmasından kaynaklanan standart dışı bir aroma vardır. Soğutmadan sonra, temel olarak, aroma kaybolur. Kokusu olmayan her türlü kesintisiz tavanın, doğrulanmış üreticilere iyi bir ham madde sağladığını söylemek mümkündür. Kokunun yerleştirilmesinden sonra koku üç günden fazla sürdüğü takdirde, montajcılara talepte bulunmak mümkündür.