2306
2017
gergi tavan, fiyatları,m2 fiyatları, mutfak, dekoratif, model

Mutfak gergi tavan ve dekorasyon seçimi.

İnsanların evlerinde vakit olarak geçirdikleri en önemli yerlerden biride mutfaklardır. Mutfak gergi tavan seçimlerinde kullanılacak olan gergi tavan malzemesinin diğer dekorasyon ürünleri ile uyum sağlaması dekoratif bir alan ortaya koyacaktır.gergi tavan pratik olmasından dolayı kullanımı rahat ve mutfaklara derinlik verecektir.bunun için firmamız.mutfak dekorasyonunda gergi tavan ile ilgili secimlerde birçok seçim ve öneri sunmaktadır.mesela mutfak tavanlarında zemin ile duvar renklerine göre ne tür bir gergi tavan seçilmelidir.tezgah arası cam.

Mutfak gergi tavan ve dekorasyon seçimi.

Mutfak gergi tavanında renk uyumu

Mutfak dolaplarını masif renkte olası ve yerdeki parkenin gergi tavan uyum sağlayacak masif renkte olması mutfak dekorasyonunda en çok tercih edilenlerden biri olarak ön plana çıkmakta. Ahşap rengi mutfaklarda tavandaki gergi tavan sisteminin vektörel desen olması durumunda gold renklerin tercik edilmesi mutfak dekorasyonunda tamamlayıcı faktör olabilir.Vektörel gergi tavanlar mutfaklarda daha geniş alanlar yaratarak bitmek bilmeyen modası ile mutfaklara gergi tavan konusunda dolgunluk hissi verir.Ayrıca amerikan mutfaklarda salon bölümünden bakacak olursak gergi tavan daki derinlik hissi dahada artacaktır.

Mutfak için gergi tavanlar farklı renklerde yapılabilmekte, farklı özellik ve özelliklere sahip olabileceği gibi kaplamanın yapıldığı malzeme çeşitleri de yapılabilmektedir. Ve bir karar vermek ve karar vermek için - hangi gergi tavanı seçeceğinize, her biri üzerinde daha ayrıntılı olarak duralım. Barisol gergi tavanlar çok güzel ve dokulu görünüyor. Bu tip tavan her zaman mattır. Özellikle zarif görünümlü transparan gergi tavan. Işığın parlamasını mükemmel bir şekilde yansıtabiliyor. Bu tavan, herhangi bir mutfağın iç kısmına mükemmel bir şekilde uyacaktır, çok iyi tolere edilir, ancak suyla çok araları iyi değildir. bu, mutfakta bu tür kaplamaların kullanılmasını zorlaştırır.

 

Mutfak gergi tavan ve dekorasyon seçimi.

Mutfak gergi tavanın avantajları

Mutfak gergi tavanda, avantaj olarak bakılacak olursak klasik mutfak sarkıt lambalarına göre daha düzenli gözükmektedir. Kullanım açısından olduca uzun ömürlü olmasından dolayı tercih edilmektedir.kullanılan boyanın uv boya olamasından dolayı herhanhi bir solma yapmazsağlık açısından sakıncalı değildir. Toz tutmadığından dolayı temizliği kolaydır herhangi bir nemli bez ile silinerek temizliği yapılabilir ,sarkma yapmaz. Gergi tavanlar önemli avantajlarından dolayı kesinlikle tüm mutfaklarda kullanılmalı verdiği yüksek işik sayesinde mutfakların daha aydınlık olmasını sağlamaktadır gergi tavan elektirik olarakda önemli tasarruf sağlamaktadır.

Bugün mutfak tavanı için en popüler kaplama barisol membrandır. Bu malzemenin gergi tavanı güçlü ve dayanıklı olmasının yanı sıra basit ve temizlemesi kolay olacaktır. Her zaman sıradan nemli bir bezle yıkayabilirsiniz. Vinil mat ve parlak olabilir. Bu tür bir kapsamın renk paleti harika! mutfak için ne tür bir tavan daha iyidir, mat veya parlak - imkansızdır. Kişisel zevkinize ve tercihlerinize güvenmeniz gerekir. Her seçeneğin birçok avantajı ve çok önemli olmayan bazı dezavantajları vardır. İncelemeler bile kesin bir cevap veremez, çünkü kaç kişi, bu kadar çok fikir.

Mutfak gergi tavan modelleri