1102
2017
gergi tavan, renolit, marka,baskı

Renolit marka alman mali gergi tavan.

Alman mali gergi tavan daha kalın ve uzun ömürlü ta anlarda ve duvarlarda daha estetik ve şık duran kaliteli bir üründür ayrıca üzerine uygulanan baskı malzemenin kalitesinden dolayı daha canlı durmaktadır alman renolit gergi tavan transparan kırık beyaz olarak kullanıldığında ortama aydınlık verir alman mali gergi tavan yüksek baskı kalitesinde sık tasarımlar sağlar ışığı daha iyi yansıtır fakat piyasada alman mali gergi tavan diye uzakdogu malları satılmaktadır.

Barissol gergi tavanda kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden dikkatleri üstüne çeken firmamızla tanışmanızı isteriz. En uygun fiyat yüksek kalite, uzun ömürlü ürün siz değerli müşterilerimizni bir telefon kadar yakınındadır. Yaptığımız  çalışmalar sonucu müşteri memnuniyeti bol çeşit ve uygun fiyat firmamızı bugünlere getirmiştir. dekorasyon ,tadilat işlerinizde uzman kadromuz ve kaliteli malzemelerinizle sizlere hizmet vermekten dolayı gururluyuz. Barissol gergi tavan, tezgah arası cam modellerimiz mutlaka görün.

evlerinize, işyerlerinize, cafelere, restourantlara yaptığımız uygulamalarla sizlerede hizmet vermek isteriz en uygun fiyat garantisiyle mutlaka tanışın. Mekanlarınızı daha fereh daha derin gösteren gergi tavan ve tezgah arası cam, çalışmalarımızı yakından görmek ve fiyat teklifi almak için  mutlaka iletişime geçin.