2408
2017
gergi tavan, dekorasyon, oturma odası, yemek odası, oturma odası gergi tavan modelleri

Ev dekorayonu gergi tavan seçimleri

 Ev dekorasyonunda gergi tavan  evli bekar tüm kadınlar için önemli bir unsurdur. Evinize model vermek farklı şekillere sokmak sizleri rahat ve kendi ile barışık hissettirir.gergi tavan, ev dekorasyonunda seçimler bireye ve hayal dünyasına göre değişkenlik gösterir.

Evde en çok kullandığınız ve sevdiğiniz bölümden dekorasyon fikrini yürütmeye başlayabilirsiniz. Mesela en çok kullanılan ortak alan oturma odasıdır. Buraya koyacağınız gergi tavan ile eşyalar, yer döşemesi perde ve odanın aydınlık olması son derece önemlidir. Misafirleriniz ilk girişte ve oturuşta direkt olarak burayı göreceği için özenmenizde fayda var. Diğer bir oda için salonu ve yemek odasını düşünebilirsiniz

  Duvar dekorasyonu yaptırabilir farklı büyüklükte objeler kullanabilirsiniz. İçlerinde fazla önemsenmeyen dekorasyon olan mutfak dekorasyonu da odalardan sonraki aşama olarak seçilebilir. Misafirlerinizin ilk bakışta gergi tavanı mutfağınızda görmesini düşünüyor iseniz mutfakta şık ve sade objeler kullanabilirsiniz.

Banyo ve tuvalet de önemli bir yer taşır. Göze hoş gelmesi açısından banyonuzda beyaz transparan gergi tavan ürünleri ve duvar dekorları bulundurarak ortama farklı ve hoş bir hava verebilirsiniz. Son olarak yatak odanızı değerlendirebilirsiniz. Unutmayın ki size ait ve özel bir odadır.

Tasarımını dışardan birisinin baktığında ayıplamayacağı şekilde planlayabilirsiniz. Aydınlık renkler parke ve perde seçimi düşünebilirsiniz. Beyaz renk her zaman evinize ve odalarınıza ferahlık ve şıklık katar. Bunun yanı sıra gergi tavanda hafif pembe tonlarında renkler kullanarak estetik bir görüntü elde edebilirsiniz. 

Mutfaklarda ise ,tezgah arası cam, kullanmak hem temizlik acısından hemde görüntü acısından ön plana cıkarabilirsiniz.tezgah arası campaneller temperli cam olarak üretiliyor ve tehlikesi yoktur kırılmalara karsı yuksek direnç saglar.