0804
2018
gergi tavan suyunu boşaltılması, gergi tavan, montaj, bakım, onarım, malzeme, fiyat

Gergi Tavanda Biriken Suyun Boşaltılması

Albayrak Gergi tavan olarak siz değerli müşterilemize gergi tavan bakım, onarım, tamirat, montaj, malzeme gibi hizmetlerimizin yanında daire sızıntılarından kaynaklanan veya su borularının patlamasından kaynaklanan gergi tavanlarınızda biriken suyun başaltılması hizmeti veriyoruz. Gergi tavanda biriken suyun boşaltılması işlemi hasas ve uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. aksi takdirde sizler için geri dönüşü zor olan daha büyük hasarlara yol açabilir.

Yukarıdaki su sızıntısı durumunda, tüm tavan lambalarını kapatmalısınız. Sızıntının nedenini ortadan kaldırdıktan sonra, germe tavanında ne kadar su olduğunu belirleyin. Tavan asılı mı? Çok miktarda su olması durumunda, uzmanların acilen çağrılmasını öneriyoruz. Dikkat! Suyu kendiniz boşaltmanızı önermiyoruz! Tavanı kendiliğinden sökme girişimleri tuvalin zarar görmesine, dairenin su basmasına ve / veya kısa devreye yol açabilir. Su tahliye hizmetinin maliyeti, sahada yapılan çalışmalara bağlıdır. İşlerin minimal kompleksi: takımın gelmesi + suyun drenajı + tuvalle gaz ekipmanının ısıtılması. Ek çalışmalar arasında aşağıdakiler sayılabilir: germe tavanının kısmen sökülmesi ya da kurulum, ana tavan mantar karşıtı bir madde ile gaz ekipmanları, tedavi ile ana tavan kurutma, tuval temizleme. Çoğu durumda, suyu tahliye etmek için, tüm gergi tavanın çıkarılması gerekmez ve bir avize veya lamba için teknik açıklıktan su boşaltılır. Her şey özel duruma göre değişir. Bir uzmanın değerlendirilmesinden sonra suyun ne kadar maliyete mal olacağı ve suyu tavandan boşaltmak için ne kadar süreceği konusunda kesin bilgi verilebilir.

Gergi Tavanınız su almışsa ne yapmalısınız?

Sel acil durumları, acil müdahale gerektiren zarar verici durumlar olabilir. Gergi tavan su taşkınınızın acil bir durum olduğunu düşünüyorsanız, en iyi seçeneğiniz su hasarı giderme ve restorasyon uzmanlarıyla hemen iletişime geçmektir. Acil servisler için bir sel hasarı iyileştirme şirketi yoksa, suyu kendi başınıza tahliye etmenin yolları vardır. Ancak bu, yalnızca profesyoneller olay yerine gelene kadar en acil eylem olarak tavsiye edilir. Nasıl başlayacağınıza dair bazı ipuçları için okumaya devam edin.

Yapın

  • Sızıntının kaynağını bulmaya çalışın. Kabarcıklı bir alan veya leke fark edebilirsiniz.
  • Tavanınızdaki ışık montaj halkanızı bulun. Bu, bir gergi tavandan su tahliyesi için ideal bir yerdir.
  • O alandaki elektriği kapatın ve su hasarından kurtarmak istediğiniz tüm değerli eşyaları çıkarın.
  • Tavan taşmasından su toplamak için kova veya bidon gibi su rezervuarları kullanın.
  • İş için iki kişi olduğundan emin olun; biri kapları doldurmak için, diğeri ise bunları gerektiğinde boşaltmak ve değiştirmek için.

Yapmayın

  • Gergi tavanınız su ile balonlaşıyorsa balonu delmeyin.
  • Suyu bir anda dışarı itmeyin. Suyu kaplara taşımak için bir hortum kullanın.
  • Kendi başınıza onarım yapmaya çalışmayın. Profesyonel bir PVC gergi tavan firması ile iletişime geçin .

 

Su basmış bir tavan ciddi bir sorundur ve evinizde yapısal hasara neden olabilir. Albayrak Gergi Tavan, su hasarlarını tavanlardan giderme ve onarma konusunda 18 yıllık deneyime sahip, İstanbul'un önde gelen bir gergi tavan şirketidir. İçinizin rahat olması için süreci basit, hızlı ve sorunsuz hale getiriyoruz. Albayrak Gergi Tavan 7/24 hertürlü gergi tavan problemlerinizde (bakım, montaj, tamirat, malzeme, onarım) en uygun fiyat garantisiyle hizmetinizdedir.