Whatsapp

Çerkezköy Gergi Tavan Montajı, Tekirdağ barisol uygulama

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Albayrak gergi tavan olarak, Çerkezköy Gergi Tavan Montajı, Tekirdağ barisol uygulama çalışmaları tamamlanmıştır. Türkiyenin her noktasına gergi tavan malzemelerini gönderen firmamız, Çevre iller tekirdağ ve kırklareline montaj çalışmalarına devam etmektedir. Birinci sınıf malzeme ve profesyonel işçilik ile kaliteli ustalarımız harika işler çıkarmaktadır. 

Gergi Tavanlar diğer adıyla Barisol Tavanlar kombine deneyim ve teknik yenilikler yaklaşık 40 yıldır yapılmaktadır. İstenilen herhangi bir Gergi Tavan Modeli basit şekilde yapılabilmektedir. Dijital Baskılı Mat, Saten, Lake Translucent , Metalik, Şeffaf ve Delikli de dahil olmak üzere geniş bir renk ve yüzey mevcuttur. 10 yıl garantilidir.Boya ve bakım gerektirmeyen, hijyenik, toksik olmayan ve gergi tavan uygulamalarımız tüm belgelere sahiptir.

Çerkezköy Gergi Tavan Montajı, Tekirdağ barisol uygulama Çerkezköy Gergi Tavan Montajı, Tekirdağ barisol uygulama Çerkezköy Gergi Tavan Montajı, Tekirdağ barisol uygulama Çerkezköy Gergi Tavan Montajı, Tekirdağ barisol uygulama Çerkezköy Gergi Tavan Montajı, Tekirdağ barisol uygulama Çerkezköy Gergi Tavan Montajı, Tekirdağ barisol uygulama Çerkezköy Gergi Tavan Montajı, Tekirdağ barisol uygulama Çerkezköy Gergi Tavan Montajı, Tekirdağ barisol uygulama

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA