Whatsapp

Çekmeköy Gergi Tavan Montajı

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Çekmeköy Gergi Tavan Montajı : Albayrak Gergi Tavan İstanbul Çekmeköy ilesinde gergi tavan m2 fiyatları, malzemeleri, ve modellerini pvc canvas, polyester, barrisol, gergili, germe asma tavan uygulamasından, dijital baskı, mat, şeffaf, parlak, saten, gizli ışıklı, led aydınlatmalı, uv baskılı montajını stretch ceiling uygulamaları en uygun fiyatlarla sizler için yürütmektedir. Gergi tavan olağanüstü yapısıyla ısıtılarak istenilen formlara girerek çeşitli renk, desen ve dokularla (mat, şeffaf, parlak, saten, led aydınlatmalı) alüminyum profillerine gerdirilerek uygulanması yöntemidir.

Kumaştan üretilen streç tavanlar:

Kumaş tavanların renk ve doku aralığı PVC levhalarınki kadar zengin değildir. Fotoğraf baskıları uygulanırken, renkler PVC filmlerde olduğu gibi parlak düşmez.

Doku tavanlar insan sağlığı için güvenli (PVC tavanlar için tipik olan), yanmaz.

Onlar üstten daire komşusu sel durumunda suyun tutmak mümkün olacak olsa da, daha, PVC tavan daha dayanıklı düşük sıcaklıklarda, sıcaklık aşırı dirençlidir, fakat hızla akmaya başlar.

Kumaş tavanlarını soğuk bir şekilde monte edin - kurulum sırasında gaz tabancasıyla ısıtılmasına gerek yoktur.

Yüksek ağırlığa bağlı olarak, kurulumdan sonra bıçağın hafif bir sarkması söz konusu olabilir (en fazla 1-2 cm).

Kumaş ağının genişliği (5,1 m'ye kadar) nedeniyle, tavanları hemen hemen hiç dikiş yoktur.

Kirli kumaşı temizlemek oldukça zordur, mesela mutfakta bir PVC tavanı monte etmek daha iyidir.

Kumaş tavanlar PVC analoglarından biraz daha pahalıdır.

PVC'den yapılmış streç tavanlar:

Parlak, mat ve satenden çeşitli renklere ve çeşitli renklerde, "metalik" ve "yıldızlı gökyüzünün" etkisiyle tavan çeşitlerine kadar çeşitli dokular.

PVC bezlerin paleti kumaştan daha geniştir ve fotoğraf baskısı durumunda üzerlerinde boya daha parlaktır.

PVC tavanlar, kumaşın yanı sıra toksinler yaymaz. Yangına karşı dayanıklıdırlar ve elastikiyeti nedeniyle yukarıdan gelen sellerden koruyabilirler (tuval 100 litre suya kadar dayanabilir). Gerilmiş tuval, bir ısı tabancasıyla tekrar "sıkılabilir" ve orijinal bir görünüm verir.

PVC tavan kumaştan, (bir nesne tarafından, örneğin, etki) daha küçük bir mekanik yükü muhafaza ve büyük sıcaklık farklılıkları ve soğuk oda alanlar için uygun değildir.

Polivinilklorür astarları bir gaz tabancası kullanılarak monte edilir. Odanın alanı büyükse, tuval birbirine kaynatılır ve parlak veya karanlık tavanlarda dikişler (genellikle, ancak kötü) görülebilir.

PVC örtülerin bakımı, alkol içeren ürünler kullanılmadan yumuşak bir sünger ile silinmesi ve aşındırıcı parçacıklar ile ovma tozlarının temizlenmesi çok kolaydır. Bu tavanların fiyatı, kumaş tavanlardan çok daha düşüktür 

Çekmeköy Gergi Tavan Montajı Çekmeköy Gergi Tavan Montajı Çekmeköy Gergi Tavan Montajı Çekmeköy Gergi Tavan Montajı Çekmeköy Gergi Tavan Montajı Çekmeköy Gergi Tavan Montajı Çekmeköy Gergi Tavan Montajı Çekmeköy Gergi Tavan Montajı Çekmeköy Gergi Tavan Montajı Çekmeköy Gergi Tavan Montajı Çekmeköy Gergi Tavan Montajı Çekmeköy Gergi Tavan Montajı Çekmeköy Gergi Tavan Montajı Çekmeköy Gergi Tavan Montajı

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA