Whatsapp

3D Gergi Tavan Aydınlatma Kaplama İstanbul

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbulda  3d gergi tavan uygulamalarını en iyi yapan Albayrak gergi tavan olarak istediğiniz ölçü ve ebatlarda 3d gergi tavan barisol yapıyoruz. Yarım ay kompozisyonlar için S-eğri bir çevre veya ters bir yarıçap ile çalıştığını düşünün. Ne düşünürseniz düşünün, geometrik veya asimetrik şekillerden oluşan zengin bir ürün yelpazesi oluşturmak için bir araç setimiz var. 

3D Germe tavan, oda çerçevesinin çevresine monte edilen düz veya kabartmalı dokulu özel bir malzemedir. Sonuç, entegre nokta veya diğer herhangi bir fikstürle birleştirilebilen mükemmel pürüzsüz bir düz yüzeydir.
 
Gergi tavan üretimi için malzeme üzerine baskı uygulanabilen çeşitli renk ve dokulardan oluşan sağlam PVC filmdir.
 
Geliştirilmiş 3D gergi tavan özellikleri, onları çok modaya uygun ve en popüler hale getirdi.
 
Yaklaşık 20 yıl önce ortaya çıkan bu tavanlar, çekici görünümü, dayanıklılığı ve kolay montajı sayesinde hızla popüler oldu.
 
Orijinal tavandan sadece 4 cm uzağa sabitlenmişlerdir, odanın yüksekliğini azaltmazlar ve çok seviyeli yüzey de dahil olmak üzere hızlı ve verimli bir pürüzsüz oluşturmanıza izin verir.

3D Gergi Tavan Aydınlatma Kaplama İstanbul 3D Gergi Tavan Aydınlatma Kaplama İstanbul 3D Gergi Tavan Aydınlatma Kaplama İstanbul 3D Gergi Tavan Aydınlatma Kaplama İstanbul 3D Gergi Tavan Aydınlatma Kaplama İstanbul

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA