Whatsapp

Gergi tavan avize

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Gergi tavan avize kullanım olarak hazır halde montajı yapılmaktadır yuvarlak olarak imalatı yapılarak çok hafif olduğundan tercih edilmektedir kolay ve  hızlı montaj yapıldığından hazır gergi tavan avize tercih edimekmektedir üç farklı ebat olarak hazırlanıp renkler farklı olabilr. Kendinden aydınlatmalı ve gizli ışık sistemi vardır beyaz veya farklı renklerde üretilebilir.

Gergi tavan avize için normal gergi tavanlar için hazırlanan alçıpan sıva boya vs gibi ön hazırlık gerektirmeden uygulanabilir.çocuk odalarında yatak odalarında mutfaklarda ofislerde tüm alanlarda uygulanabilir hazır gergi tavanolarak ısıya dayanıklıdır ultra viyole baskı sistemi sayesinde herhangi bir renk solması yaşanmaz uygun fiyat secenekleri için arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz yüksek baskı kalitesi sayesinde tavanlarda muhşem görüntü elde edebilirsinz.

Zengin görsel seceneklerinden resim arsivimizdeki seçenekler sayesinde yüksek çözurnurluklu fotoğraflar secerek daha etkin bir tavan elde edilebilir.Gergi tavan avize ülkemizin heryerine kargo ile yollanmaktadır.

Gergi tavan avize Gergi tavan avize Gergi tavan avize Gergi tavan avize

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA