Whatsapp

Üsküdar Gergi Tavan Malzeme Çeşitleri

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Üsküdar ilçesinde PVC, barrisol, polyester olmak üzere farklı gergi tavan malzemeleri kullanılarak bir çok projeye imza attık. Gergi tavan kullanılan malzeme ve usta işçilikle evinize modern yapıların şıklığını getirecektir. Günümüzde iç mimarinin Ben öneli unsurlarından biri olan gergi tavan sizlere bir çok avantajı bir arada sunmaktadır. Albayrak gergi tavan olarak profesyonel ekibimizle yapacağımız gergi tavanlarda en yüksek kalitede montaj ve en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Türkiyenin her yerine aynı gün kargo güvencesiyle ile gergi tavan malzemesi sağlıyoruz. 

Herhangi bir tasarım fantezisi sadece nitel düzenlemesi ile anlamlıdır. Bu bağlamda, kaçınılmaz olarak gergin tavanın üretimi ve malzeme kalitesinin önemli olduğu kadar gergi tavanın hazırlanması ve montajındaki işçilikte son derece önemlidir.

Alman gergi tavanları, yüksek teknoloji ürünü bir üretim ve yüksek kaliteli ürün özellikleridir. Rulolarının genişliği 3.25 m'dir, bu da çoğu standart konutta dikişsiz kaplamalar yaratılmasını mümkün kılar. Film sıcaklık değişimlerine dayanıklıdır. Şirket, evde veya ofiste dikişsiz tavanlar oluşturmak için kullanılabilen 5 m genişliğe kadar Descor kumaş kumaşlar üretmektedir. 

Fransa. En ünlü marka karmaşık örme dokuma ile kumaş üreten gerçekçi fotoğraf baskısına veya akrilik boyamaya uygulanabilirler. 10 yılı aşkın süredir hizmet verebilen, gergi tavanlar yüksekkaliteye sahiptirler.

Çin ürünlerinin en büyük artısı yüksek kaliteyi ucuza elde edebilmenizdir. Bununla birlikte, çok yüksek kaliteli Çin markaları da vardır Çinin  bitmiş ürünleri Avrupa standartlarına göre sertifikalandırılmıştır. PVC ketenler bu malzeme için nadir olan 1.5 ila 5 m genişlikte mevcuttur.

Üsküdar Gergi Tavan Malzeme Çeşitleri Üsküdar Gergi Tavan Malzeme Çeşitleri Üsküdar Gergi Tavan Malzeme Çeşitleri Üsküdar Gergi Tavan Malzeme Çeşitleri Üsküdar Gergi Tavan Malzeme Çeşitleri Üsküdar Gergi Tavan Malzeme Çeşitleri Üsküdar Gergi Tavan Malzeme Çeşitleri Üsküdar Gergi Tavan Malzeme Çeşitleri Üsküdar Gergi Tavan Malzeme Çeşitleri Üsküdar Gergi Tavan Malzeme Çeşitleri Üsküdar Gergi Tavan Malzeme Çeşitleri

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA