Whatsapp

Uv baskılı gökyüzü led panel gergi tavan

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

gergi tavan 60x60 led panel,gökyüzü desenli led panel,led panel,yapay gökyüzü,gergi tavan.taşyünü alcıpan aralarına  led panel gökyüzü desenli led panel uyumlu kolay montaj yüksek ışıklı uzun ömurlü led paneller.

Tekstil membranımız, duvarlarınız ve tavanlarınızla ilgili tüm sorunları estetik açıdan canlandırıcı bir şekilde çözmek için özel olarak geliştirilmiş çok yönlü bir çözümdür. Gerilmiş kumaşlarımızdaki gelişmeler onu her türlü duvar ve tavana uygun hale getirirken, en son teknik standartlarla kıyaslanamayan görsel sonuçları bir araya getiriyor.

Ayna etkisi ve gece gökyüzünün ışıkları ile bir vinil yüzey üzerinde ışıltılı bir meteorik duş etkisi sadece şaşırtıcı! Yıldızların parlaklığı ve büyüklüğü, her bir noktaya giden tellerin miktarına bağlıdır - müşterinin tercihine göre herhangi bir yere yerleştirilebilen bir yıldız. Gergi tavanlarda , bir gergi  tavanın tuvalinde içeriden yansıtılan bir noktaya bir araya getirilir. Buna ek olarak, kristalize lensler, özel bir ışık yayılımı yaratmak için optik fiber kabloların uçlarına yerleştirilir. Kristalin lensler, parıldama etkisini daha doğal hale getirir. Gün ışığında tavanın görsel etkisini yumuşatmak için bir süet tuval kullanılır. 

Uv  baskılı gökyüzü  led panel gergi tavan

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA