Whatsapp

3D Akvaryum Gergi Tavan Modeli Afyon

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

3D Akvaryum Gergi Tavan Modeli Afyon

Afyon ilimizde müşterimizin isteği üzerine üretilen 3d akvaryum görüntülü gergi tavan modelimiz başarıyla tamamlanmıştır. Hazırladığımız gergi tavan modelimizde akvaryum görüntüsü hd baskı teknolojis ile gerçekleştirilmiştir. Gergi tavan aydınlatma malzemeleri ile 3d efekli tavan dekorasyonu elde etmek mümkündür. Firmamız bünyesinde gergi tavan malzemeleri ( pvc gergi tavan, kumaş gergi tavan, gergi tavan aydınlatma argümanları, gergi tavan montaj malzemeleri, akustik gergi tavan) gergi tavan imalatı, gergi tavan tasarımı, gergi tavan montaj hizmetleri uygun fiyat güvencesi ile sağlanmaktadır.

Dikişsiz Kumaş Gergi Tavan Malzemeleri

Streç polyester tavanlar (polimerler ile emprenye edilmiş tekstil sentetik taban), görünüşte mat filmli pvc filmden yapılmış germe tavanlara çok benzer. Polyester kumaş, kaba bir yüzeye sahip vernik parlaklık özelliğinde değildir. Çevresindeki nesnelere yansıtmaz. düzgün bir film gergi tavan farklı olarak, kesintisiz kumaş gergi tavan örgü kumaşın yapısı gibi bir açık gözenekli bir yapıya sahiptir. Polyester kumaş, kör nesneler ve çeşitli çekme ve basma yükleriyle sayısız darbelere dayanmanıza izin verir. Bu gergi tavan malzemesi gözenekli ince hücreli yapısı nedeniyle, dokuma ağ nefes alabilir. Bu özellik tavan filme nefes alma imkanı verir.

Germe tavanlar için kullanılan polyester kumaşın uluslararası bir yangın güvenliği sertifikası vardır. (polyester kumaş tutuşmaz ve yanmaz) ve uluslararası hijyen sertifikasına (tıbbi ve çocuk bakım tesislerinde kullanıma uygun gergi tavan malzemesidir) sahiptir. Polyester kumaşın üretim teknolojisine bağlı olarak genişliği 5 metreden daha fazla olabilir ve bu da geniş alanların tek bir dikiş olmadan kapatılmasını sağlar; bu nedenle kumaş gergi tavanlara 'kesintisiz' denir.

3D Akvaryum Gergi Tavan Modeli Afyon 3D Akvaryum Gergi Tavan Modeli Afyon 3D Akvaryum Gergi Tavan Modeli Afyon 3D Akvaryum Gergi Tavan Modeli Afyon 3D Akvaryum Gergi Tavan Modeli Afyon

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA