Whatsapp

Kayseri Gergi Tavan Üreticisi

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Kayseri Gergi Tavan malzemeleri 

Albayrak Gergi Tavan fabrika imalatı, gergi tavan üreticisi olarak Kayseri ilimiz için gergi tavan malzemeleri temin etmekteyiz. Tüm gergi tavan malzemeleri (gergi tavan profil, hazır kasa gergi tavan, kumaş gergi tavan modelleri, pvc gergi tavan modelleri, gergi tavan aydınlatma argümanları ve gergi tavan montajı ve gergi tavan bakımı için gerekli olan tüm alet ve parçalar) firmamız bünyesinde uygun fiyat güvencesi ile bulunmaktadır. Siparişler aynı gün bekletmeden kargoya verilmektedir.

Albayrak gergi tavan olarak ürettiğimiz malzemenin yanında müşterilerimiz için tasarım, model ve bakım destekleride sağlamaktayız. 

Mat Gergi Tavan Malzemeleri

Mükemmel düz bir yüzeye sahip güzel bir klasik tavan mı istediniz? Mat germe tavanlar mükemmel bir seçim. Kanvas tüm tavan yüzeyini eşit bir şekilde kaplar, ancak aynı badanadan farklı olarak, çatlak ve topaklar ve lekeler olmayacak, aşınma ve dokusu üzerinde çizik olmayacaktır.

Mat Gergi Tavan Malzemesi Kullanmanın Avantajları

  • Mat gergi tavan pratik ve tavana monte etmek kolaydır;
  • İdeal olarak pürüzsüz bir yüzeye sahiptir;
  • Buzlu tavan yüksek dayanıma sahiptir 1 m² yüzey 100 kg'a kadar basınçlara dayanabilir!
  • Kurulum hızı bu gergi tavan tasarımı birkaç saat içinde monte edilebilir;
  • Diğer gergi tavan malzemelerine göre nispeten düşük maliyetlidir.

Tek olarak mat gergi tavanın, ısıtmasız odalara kurulmasını tavsiye etmiyoruz. Bunun nedeni, düşük sıcaklıklarda tuvalin elastik özelliklerini kaybetmesi ve zamanla çatlayabilmesidir.

Mat kumaş tavan

Gergi tavan kumaşın mat tablolarına gelince, bunlar:

  • Ani sıcaklık değişikliklerinden korkmazlar ve ısıtılmamış bir garajda bile monte edilebilirler;
  • Yıllarca sonra bile çekici görünümlerini kaybetmez;
  • Solmaz ve doğrudan güneş ışığından korkmazlar.

BUZLU TAVAN ÖZELLIĞI

Mat germe tavanların kendine has bir özelliği vardır: parlak yüzeylerin aksine, yansıtmaz, ancak ışığı emer; bu, örneğin klasik ve modern tarzlarda, bazı tasarım çözümleriyle birlikte harika görünecektir.

Kayseri Gergi Tavan Üreticisi Kayseri Gergi Tavan Üreticisi Kayseri Gergi Tavan Üreticisi Kayseri Gergi Tavan Üreticisi Kayseri Gergi Tavan Üreticisi Kayseri Gergi Tavan Üreticisi

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA