Whatsapp

3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul için son yapmış olduğumuz gergi tavan,gergi duvar çalışmalarında müşterilerimiz çoğunlukla 3d efektli gergi tavan ve gergi duvar modellerini tercih ettiler. Albayrak Gergi Tavan olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlamış olduğumuz gergi tavan ve gergi duvar modellerimiz büyük bir titizlik gösterilerek mekanlara montajlanmıştır. İstanbul gergi tavan modelleri ve gergi tavan montajı konusunda yıllardır olduğu gibi öncü olmaya devam etmekteyiz. Firmamız bünyesinde gergi tavan   HD baskı gergi tavan, germe tavan, barisol tavan, uv baskılı gergi tavan, 3d gergi tavan, transparan gergi tavan, mat gergi tavan, lake gergi tavan, gergi tavan aydınlatma, hazır gergi tavan aydınlatma ve gergi tavan tüm model ve tasarımları hizmeti verilmektedir.

3D Akvaryum Gergi Tavan 

Bu modelimizde akvaryum görüntüsü uv baskı teknolojisi kullanılarak gergi tavan üzerine işlenmiştir. Dijital baskı teknolojisi kullanılmasından dolayı görüntü çözünürlüğü ve renk kalitesi oldukça yüksektir. gergi tavan için kullanılan baskı ve aydınlatma seçimleri ile gergi tavana 3d efekti verilmiştir.

Çocuk Odası Gergi Tavan

Çocuk odası için hazırladığımız gergi tavan ve gergi tavan modellerimizde çocukların ilgisini çekecek şekilde 3d efekti kullanılmıştır. Gökyüzü ve yıldız desenli gergi tavanımızda içinde bulunuyormuş gibi bir hava hissedeceksiniz. 

3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar 3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar 3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar 3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar 3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar 3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar 3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar 3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar 3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar 3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar 3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar 3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar 3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar 3D Efektli Gergi Tavan Gergi Duvar

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA