Whatsapp

Sultanbeyli Gergi Tavan Modelleri

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Gergi tavan ısıtılarak alüminyum profillere gerdirilmesiyle oluşan farklı bir bir tavan modelidir. İstanbul Sultanbeyli gergi tavan modelleri çeşitli renk ve doku seçenekleriyle firmamızda sizler için özenle hazıranır. Gergi tavan m2 fiyatları, gergi tavan malzemesi, gergi tavan montajı, gergi asma tavan, 3d gergi tavan, streç tavan, barrisol gergi tavan Albayrak Gergi tavanda uygun fiyat ve kaliteli işçilikle hizmetinizdedir.

Gergi tavan merkezde bir avize ile klasiklere ek olarak, gergi tavan, farklı noktalardaki birkaç ışık kaynağını kolayca monte etme ve hatta çevresi etrafındaki LED aydınlatma ile "yükselen" bir versiyonu düzenleme yeteneğidir. "Yükselen" gerilmeli tavanlar Avrupa'da son zamanlarda moda oldu ve yavaş yavaş Türkiye'de popülerlik kazanıyor. Bu tür yapılarda tavanın iskeleti kısa bir mesafe için duvarlardan çıkarılır ve bu da LED şeritlerle aydınlatılır. Aydınlatma monofonik veya renkli olabilir. Önceden, bu tür tasarım buluntuları pahalı otel ve restoranların ayrıcalığıydı ve şimdi bu yeni tipte gergi tavan yerleşim alanlarında evlerinizde kullanılıyor.

gergi tavanda tek seviyeli tavanlar, neredeyse her oda için uygun, kurulumu kolay ve evrenseldir. Muhteşem bir iç mekan yaratmak için, farklı materyalleri ve aydınlatma seçeneklerini birleştirebilen çok seviyeli tavanlar tercih edilir. Bazen bu yapımda, alçı levha da kullanılır. Çok seviyeli gergi tavan, odayı görsel olarak uzatabilir veya genişletebilir, bölgelere ayırabilir. Farklı malzemeler, renkler, dokular, aydınlatma ve tasarımların kombinasyonu, evinizi modern bir mekan haline getirecek olan eşsiz bir gergi tavan yaratılmasını mümkün kılar.

Sultanbeyli Gergi Tavan Modelleri Sultanbeyli Gergi Tavan Modelleri Sultanbeyli Gergi Tavan Modelleri Sultanbeyli Gergi Tavan Modelleri Sultanbeyli Gergi Tavan Modelleri Sultanbeyli Gergi Tavan Modelleri Sultanbeyli Gergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA