Whatsapp

Bakırköy Barisol Gergi Tavan Montajı

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Bakırköy gergi tavan, bakırköy barisol tavan yada bakırköy gökyüzü tavan uygulamalarında en uygun m2 fiyatlarına montaj yapmaktayız. Gergi tavan malzemelerinin Türkiyenin her noktasına gönderen Albayrak Gergi Tavan, fitil, gergi tavan ısıtıcısı, ve barisol mebran malzemeler stoklarımızda bulunmaktadır.

 

Gergi tavanların bir çok modeli var. Evinizde farklı bir tasarım ya da otantik bir görüntü katmak istiyorsanız gergi tavan modellerinden herhangi birini seçebilirsiniz.

  • UV Baskı Gergi Tavan: UV baskı gergi tavan uygulamasını ister duvarınıza isterseniz de ev veya ofisinizin tavanına uygulayabilirsiniz. Ancak bu modeli daha çok yüksek tavanlı evlerde öneririz. Aksi takdirde evde yoğun bir görüntü yaratabilir. Bu da gözlerinizi yorabilir.
  • Transparan Gergi Tavan: Transparan gergi tavanlar sesi emerek ortamda ki gürültüyü azaltır. Ancak evler için uygun değildir. Daha çok reklam ajansları, ofisler veya mimarlık büroları için uygun bir model olacaktır.
  • Barisol Gergi TavanBarisol gergi tavan modelleri evler için en uygunu diyebiliriz. Eğer eviniz doğal ışık almıyorsa oldukça çok aydınlatıcı bir etkiye sahiptir. İş yerinde kullanmak istiyorsanız da örneğin bir butik giyim mağazanız var ise elbiselerin asılı olduğu bölgeye yaptırarak çarpıcı bir etki yaratabilirsiniz.
  • Gökyüzü Gergi TavanBu gergi tavan modeli de eviniz yüksek tavanlı değilse uygun değildir. Büyük plazalar veya yüksek tavanlı iş yerlerinde farklı bir tarz yansıtmak, cazibeli bir görüntü elde etmek için kullanılabilir.

Bakırköy Barisol Gergi Tavan Montajı Bakırköy Barisol Gergi Tavan Montajı Bakırköy Barisol Gergi Tavan Montajı Bakırköy Barisol Gergi Tavan Montajı Bakırköy Barisol Gergi Tavan Montajı

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA