Whatsapp

Transparan gergi tavan çalışmamız.

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Transparan gergi tavan çalışmamız aydınlatmadan faydalanmak için tüm dekorasyon alanlarında transparan gergi tavan uyglaması.transparan gergi tavan yuksek ışık verir led sistemi sayesinde elektrik tasarrufu sağlar. Transparan gergi tavan, ışığın geçmesine izin vermek için özel olarak tasarlanmış, soğuk takılan kumaş yelpazemizin bir parçasıdır.

Transparan gergi tavan aydınlatma sistemi ve ışık odayı aydınlatan, içinden parlayacak. Bu süreç, yaratıcı yönünüzü serbest bırakacak  şekiller oluşturmak eğlenceli ve kolaydır. Transparan gergi tavan, renkleri ve çeşitli farklı kapasitelere seçiminize bağlı olarak ışık geçirgenlik faktörü %30, %50 veya %70 olarak buna göre ayarlanabilir. Bu rakam kullanılan ışık kaynağının gücü ile birleştiğinde odanın alacağı ışık miktarını belirleyecektir . Samimi bir atmosferden çok daha parlak ışıklara kadar, örtülerimiz ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir ve alanınız için doğru atmosferi bulmanızı sağlar.

Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız. Transparan gergi tavan çalışmamız.

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA