Whatsapp

Sancaktepe Gergi Tavan Montajı

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Gergi tavan : İstanbul Sancaktepe ilçesi, gergi tavan malzemesi, gergi tavan montajı, gergi tavan bakımı ve tadilatı, hizmetlerimiz uygun fiyat avantajlarıyla devam etmektedir. Gergi tavan modelleri, tasarımı açısından farklı altarnetifler üretilebilen bir uygulamadır. Firmamız tarafından polyester kumaş, pvc, barrisol gergi tavan malzemeleri ile mat, şeffaf, parlak, saten, led ışıklı, gizli aydınllatmalı, tek renkli, çok katmanlı, uv baskılı, gökyüzü desenli deniz manzaralı, doğa manzaralı gibi bir çok desende gergi tavan üretimi ve montajı yapılmaktadır. Gergi tavan, germe tavan, stretch ceiling, olarak adlandırılan bu tavan yapısı ısı yaıtımı olarakta kullanılmaktadır. Gergi tavan avantajları ve dezavantajları hakkında daha fazla bilgi almakistiyorsanız sitemizdeki makaleleri inceleyebilirsiniz.

Gergi tavan montajında ve hazırlanmasında dikişlerin varlığı; tavan kanvasındaki dikiş, yapıdaki zayıf bir bağdır. Özellikle parlak bir yüzeyde görülebilir. Tuvalin genişliği dikişsiz bir gergin tavan oluşturmak için yeterli değilse, farklı renkteki tuvalleri görsel olarak dövülmüş hale getirmek ya da çok katlı bir tavan yapmak için farklı alanlardaki katı kağıtları kullanmak gerekir. Kesintisiz bir tavan yaratma problemi, geniş alanları kaplayabilen, genişliği 5 m veya daha fazla olan bir kumaş ağı seçilirken ortaya çıkma olasılığı daha düşüktür. Tavanlar için film daha sık olarak 1,5 ila 3,2 m genişlikte verilir, ancak son zamanlarda 5,6 m genişliğinde tuvaller vardır.

gergi tavan renk çözümleri; Kipno-beyaz veya fildişi, mavi, pembe veya hatta siyah sadece bir renk seçmeniz gerekiyor. İstenirse, bir tavanda, birkaç rengi birleştirebilir hatta fotoğraf baskısı sipariş edebilirsiniz. Pastel renkleri genellikle oturma odası ve yatak odası için seçilir, daha canlı bir şekilde kreş veya mutfakta deneyebilirsiniz, büyük muhteşem bir çizim salonda veya koridorda, banyoda uygulamak daha ilgi çekici olacaktır.

Sancaktepe Gergi Tavan Montajı Sancaktepe Gergi Tavan Montajı Sancaktepe Gergi Tavan Montajı Sancaktepe Gergi Tavan Montajı Sancaktepe Gergi Tavan Montajı Sancaktepe Gergi Tavan Montajı Sancaktepe Gergi Tavan Montajı

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA