Whatsapp

Transparan gergi tavan TUYAP fuar merkezi

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Transparan gergi tavan TUYAP fuar merkezi için hazırlamışolduğumuz gergi tavan modellerimiz siz değerli ziyaterçilerimiz için sunuma hazırdır. Albayrak Gergi Tavan olarak gelişen teknoloji ve dekorasyon adına yapılan yenilikleri sürekli takip ederek sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Firmamız; mat gergi tavan, transparan gergi tavan, saten gergi tavan türlerini, her türlü gergi tavan markasında, gergi tavan modellerinde yılların tecrübesi ve uygun fiyat garantisiyle siz müşterilerine sunmaktadır. Gergi tavan üretiminde ve gergi tavan malzemelerinde önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Gergi tavan modern ve şık görünümünün yanında size sunabileceği bir çok avantaja sahiptir. Gergi tavan akustiği sağlar, döşendiği ortam için ısı yalıtımı etkisi vardır, ses yalıtımını sağlar, kurulumu diğer tavanlara göre dahazahmetsizdir, kurulumu bir kaç saat içerisinde tamamlanır ve herhangi bir temizlik ve düzenleme gerektirmez. farklı aydınlatma seçeneklerine sahiptir. İsterseniz transparan gergi tavanlarda olduğu gibi led aydınlatması kullanabilir, ister ışık düzeyi ayarlanabilir sitem kullanılabilir. gergi tavan tesisat malzemelerinin gizlenmenmesini ve çirkin görüntüyü ortadan kaldırır. Bakımı kolaydır. hiç bir bakım yapılmadan 10 yıla kadar dayanır. Renk solması görülmez. Gergi tavan tuvalleri sudan ve nemden etkilenmez.

Sizde evinize işyerinize ve ya istediğiniz herhangi bir ortama gergi tavan yaptırmak istiyorsanız bizi arayın ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetimizden yararlanın.

Transparan gergi tavan TUYAP fuar merkezi Transparan gergi tavan TUYAP fuar merkezi Transparan gergi tavan TUYAP fuar merkezi

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA