Whatsapp

Maltepe Gergi Tavan Malzemesi

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Maltepe Gergi Tavan Malzemesi : Albayrak gergi tavan olarak İstanbul Maltepe ilçesinde PVC canvas, polyester ve barrisol gergi tavan malzemeleriyle yapmış olduğumuz uygulamalarımız tamamlanmıştır. Firmamız gergi tavan üretimi ve montajı büyük bir titizlik yapılmakta olup kaliteli malzeme ve uygun fiyat garantisi sağlanmaktadır. Sınırsız gergi tavan modelleri arasından seçim yapabilir, istediğiniz renk ve doku (mat, parlak, şeffaf vb) kullanılabilir. Albayrak gergi tavan olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. bizimle iletişime geçin gergi tavan fikirlerimizi paylaşın.

 

Gergi tavanın tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Mısır, Yunanistan ve Roma İmparatorluğu'ndaki antik çağlarda bile benzer bir sonlandırma yöntemi kullanıldığı bilinmektedir. İpek kumaş, duvarların rengi ile eşleşti ve aynı düzlemde ana tavanla gerildi. Zamanla, tavanların bir çok çeşidi ortaya çıktı ve XX yüzyılın 60'larına kadar gergi tavan teknolojisi unutuldu. 1967'de Fransa, gergi tavan teknolojisini yeniden canlandırma fikrine sahipti. Bu fikri gerçekleştirmek için ağır bir kumaşın bir PVC film ile değiştirilmesi kararı alındı. Bazı raporlara göre, İsveç'te gergi tavanlar icat edildi, ancak PVC filmi yapma teknolojisini mükemmelleştiren tam olarak Fransa. Bu nedenle, bazen insanlar PVC tavan tavanlarını "Fransız tavanları" olarak adlandırırlar. Bununla birlikte, bu ifade sadece bir kullanım kelimesi haline geldi ve artık üreticinin ülkesini göstermiyor.

Türkiyede gergi tavan üretim montaj ve malzeme tedariği açısından öncü olan firmamız Albayrak Gergi Tavan yılların vermiş olduğu deneyimini sizlerle paylaşmaktan onur duyar.

Maltepe Gergi Tavan Malzemesi Maltepe Gergi Tavan Malzemesi Maltepe Gergi Tavan Malzemesi Maltepe Gergi Tavan Malzemesi Maltepe Gergi Tavan Malzemesi Maltepe Gergi Tavan Malzemesi Maltepe Gergi Tavan Malzemesi Maltepe Gergi Tavan Malzemesi Maltepe Gergi Tavan Malzemesi Maltepe Gergi Tavan Malzemesi Maltepe Gergi Tavan Malzemesi Maltepe Gergi Tavan Malzemesi

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA