Whatsapp

Burdur Gergi Tavan Malzemeleri

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Burdur Gergi Tavan Malzemeleri

Albayrak gergi tavan olarak Burdur ilimiz içinde gergi tavan çalışmalarımız başlamıştır. Firma olarak Türkiye'nin bir çok ilen gergi tavan malzemesi temini sağlamaktayız. Gergi tavan üreticisi, gergi tavan imalatı, gergi tavan toptancısı olarak pvc gergi tavan ve kumaş gergi tavan ürünleri, gergi tavan montaj ekipmanları gergi tavan kurulum danışmanlığı Burdur ilimiz için uygun fiyat ve yüksek kalite güvencesi ile yapılmaktadır. Son projemizde Burdur ilimiz için hazırlamış olduğumuz gergi tavanlarmız sorunsuz kargolama ile  müşterilerimize teslim edilmitir. 

Gergi Tavan Malzemeleri ve Kumaş Gergi Tavan Renkleri

Gergi tavan seçerken, gergi tavan rengi ile ilgili mutlaka sorularımız olacaktır. Farklı renk tonları alanı genişletebilir veya azaltabilir: soğuk renk tonları (örneğin: beyaz ve mavi) alanı genişletirken, doygun parlak renkler (örneğin kırmızı ve turuncu) tam tersine boyutu küçültür. Renk, özellikle çok sayıda varsa, gergi tavan durumunda olduğu gibi, bir ruh hali yaratmak için ilginç bir özelliğe sahiptir. Dahası, renk ne kadar derin ve zenginse insan durumunu o kadar fazla etkiler. Bilim adamları ve doktorlar psikologlar, rengin bir kişinin duygusal ve psikolojik durumu üzerindeki etkisinin olduğunu söylemektedirler. Bu konuda birçok farklı bilimsel makale bulunmaktadır. Albayrak gergi tavan olarak bu bilimsel çalışmalara dayanarak, size kısa ve detaylı bilgiler sunmak istiyoruz, böylece farklı büyüklük ve amaçlara sahip odalar için gergi tavanın renginin en uygun ve uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Beyaz Renk Gergi Tavan

Beyaz renk - soğuk renk. Herhangi bir renkle uyumlu bir şekilde birleştirilir. Beyaz rengin pozitif nitelikleri; hafifliği, tazeliği ve saflığı sembolize eder. Beyaz rengin olumsuz nitelikleri; soğukluktur.

Çocuk odası ve oturma odası için uygun değildir.

Yeşil Renk Gergi Tavan

Yeşil renk - doğayı ve uyumu simgelemektedir. Yeşil rengin pozitif nitelikleri, yararlı bir terapisttik etkiye sahiptir, sinirleri yatıştırır, uygun bir şekilde dinlenmeye mükemmel şekilde yardımcı olur.

Ofisler için uygun değildir. Yumuşak yeşil renk - çocuk odası için mükemmel. 

Mavi Renk Gergi Tavan

Mavi soğuk bir renktir. Gökyüzü ve denizi hatırlatır. Mavi rengin pozitif nitelikleri; barışı ve dinginliği sembolize eder. Mavi rengin olumsuz nitelikleri; melankoliye katkıda bulunur.

Banyo ve yatak odası için harika.

Kırmızı Renk Gergi Tavan

 

Kırmızı, parlak ve zıt bir renktir. Enerji, öfke, utanç ve nefret ile ilişkili. Kırmızı rengin pozitif nitelikleri; harekete geçmesi için canlandırıcı ve etkileyici bir etkiye sahiptir. Kırmızı rengin olumsuz nitelikleri; odanın sesini daraltır, çevresindeki rengi ve alanı çalar, uygun dinlenmeye katkıda bulunmaz.

Yemek odası, mutfak, yatak odası ve çocuk odası için uygun değildir.

Mor Renk Gergi Tavan

Mor soğuk bir renktir. Maneviyat ve sunumla ilişkili. Mor rengin pozitif nitelikleri; mizacı ve maksatlılığı uyarır. Mor renginin olumsuz nitelikleri; karanlık.

Uyku ve çocuk odaları için uygun değildir.

Sarı Renk Gergi Tavan

Sarı en sıcak renktir. Güneş ve ısı ile ilişkili. Sarı rengin pozitif nitelikleri; zeka üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, sindirimi arttırır ve beyni uyarır.

Sarı renk gergi tavan tüm alanlar için uygundur.

Turuncu Renk Gergi Tavan

Turuncu, kuvvet ve canlılığın rengidir. Turuncu rengin pozitif nitelikleri; sosyalliği ve fırtınalı bir mizacı teşvik eder, enerjilendirir. Turuncu rengin negatif nitelikleri; odanın boyutunu görsel olarak azaltır.

Küçük odalar için uygun değildir.

Pembe Renk Gergi Tavan

Pembe sıcak bir renktir. Çocukluk, romantizm, hayaller ile ilişkilidir. Pembe rengin pozitif nitelikleri; gençliği, saflığı ve mutluluğu sembolize eder.

Bayan yatak odası için ideal.

Kahverengi Renk Gergi Tavan

Kahverengi renk kararlılığı. Kahverengi rengin pozitif nitelikleri; yeteneklerine güvenmeye katkıda bulunur ve verimliliği arttırır. Kahverengi rengin olumsuz nitelikleri; yaşlılığı simgelemektedir.

Dolaplar için harika.

Burdur Gergi Tavan Malzemeleri Burdur Gergi Tavan Malzemeleri Burdur Gergi Tavan Malzemeleri Burdur Gergi Tavan Malzemeleri Burdur Gergi Tavan Malzemeleri Burdur Gergi Tavan Malzemeleri Burdur Gergi Tavan Malzemeleri Burdur Gergi Tavan Malzemeleri Burdur Gergi Tavan Malzemeleri

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA