Whatsapp

Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı.

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Hazır gergi tavanlarda alçıpan boya vs gerektirmeden direk tavanlara uygulanan dekoratif bir üründür hazır gergi tavan kendi atölyemizde hazırlanarak montaj ve imalatı yerinde kısa sürede monte edilmektedir ve dilediğiniz görseli seçebilirsiniz.

Gökyüzü tavanlar tamamen sizin vizyonunuz olan bir şey yaratmak için manipüle edilmekten faydalanır. Bu tavanlar aynı zamanda kolay bakım ve akla gelebilecek herhangi bir ortama uyum sağlama yeteneğinden de yararlanır. Gökyüzü tavanlar hakkında en iyi şeylerden biri, bunları bir dizi farklı eleman ve özellik ile birleştirebileceğiniz gerçeğidir. Bu liste akustik çözümler, gizli ışık, 3D şekiller / efektler ve çok daha fazlasını içerir. PVC tavanlar, hayalinizdeki alanı yaratmanın tam kontrolünü sağlar.

Son olarak, odanızın merceklerini bir streç tavana yükseltmek mi istiyorsunuz? Güzelce bitmiş bir odanın önemini anlıyoruz. Sahada 20 yılı aşkın tecrübesi ile, bugün yerel Albayrak Gergi  tavan uzmanlarına başvurun .hazır gergi tavanlar 135 cm çapında 100 cm çapında ve 70 cm çapında imal edilmektedir ülkemizin heryerine kargo ile yollanmaktadır.

Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı. Dekoratif modelli hazır gergi tavan imalat ve montajı.

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA