Whatsapp

Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Albayrak gergi tavan; İstanbul Ümraniye ilçesinde PVC kanvas, mat, parlak ve saten dokular kullanarak elde ettiği modern ve şık gergi tavan montaj işlemlerini tamamlayarak müşterilerinden tam not almışıtr. Albayrak gergi tavan gerek işçilik, gerekse gergi tavan malzemeleri olarak piyasadaki en uygun fiyat garantisini veriyor. Türkiyede gergi tavanın öncülerinden olan firmamız bu güne kadar bir çok alanda ( evlerinizdeki oturma odaları, mutfaklar, banyolar, bürolar, Spor Tesisleri, Yüzme havuzları, Depolar, hastaneler, bankalar, otellere, okullar ve restoranlar) gergi tavanuygulaması gerçekleştirmiştir.

Bez çeşitleri: Germe tavanı PVC film veya kumaştan yapılabilir. Film tavanları daha ucuzdur, daha az dayanıklıdır ve negatif sıcaklıklardan korkarlar. Bununla birlikte, kumaşa karşı büyük bir avantajı var - suya dayanıklılık. Pek çok insan, yeni badanalı tavanın, başka bir sel düzenleyen üst taraftaki komşular nedeniyle sarımsı boşanmalarla renklendiği zaman, rahatsız edici duruma aşinadır. Bazı insanlar yaşamak için "şans" var. Film gerilim tavanı sadece dökülen suyun ağırlığına dayanmakla kalmaz, tekrar çekilebilir ve yanlış anlaşılmayı unutur. Kumaş gerilmeli tavanlar soğuk havaya dayanıklıdır, keskin bir cisimle delinmesi zordur. İstenirse, kumaş akrilik boya ile boyanabilir.

Doku: PVC kanvas, mat, parlak veya saten bir yüzeye sahip olabilir. Mat tavanlar - her türlü alan ve iç mekan için uygun sessiz bir klasik seçenek. Parlak streç tavan, oda alanını görsel olarak genişleterek, ileri teknoloji tarzında minimalist bir iç veya iç mekana uygundur. Saten doku - mat ve parlak arasındaki uzlaşmanın: bulanık mütevazi tavan, yansıma, abartı özel bir iç huzur ve ışık takmak - dağınık, desen ifade etmez. Saten dokusu geniş odalar için uygundur. Kumaş kumaşlar sadece mat bir versiyonda üretilir.

Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı Ümraniye Gergi Tavan Modelleri Dokuları ve Montajı

Gergi Tavan Uygulamalarımız

HEMEN ARA